Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti gondoltok a régi nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti gondoltok a régi nagy szerelmetekre?

Figyelt kérdés

Nagyon boldog párkapcsolatban élek már több éve, tényleg mindent megkapok a páromtól, amit egy nő elvárhat. Nagyon szeretem.

Viszont ott van az exem, évek óta nem beszéltem vele. Nem vagyunk barátok, de mégis kíváncsi vagyok rá, mit csinál mostanság, hogy néz ki, változott e a személyisége. Egyébként nem akarnék tőle semmit már.



2013. márc. 4. 10:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Igen tudom már!Fiatalok voltunk,bolondok,minden fontosabb volt a másiknál.Nem figyeltünk egymásra eléggé.Ha problémánk volt,sose mertem felhozni mert féltem.

Azóta sokat változtam,felnőttem.

De ő mindig is egy kedves emlék marad,bárhogy is alakultak köztünk a dolgok.Idestova 5 éve egyszer véletlen össze futottunk,rám se mert nézni.Pedig olyan szívesen megkérdeztem volna tőle,hogy boldog e?Hogy mi újság vele,hogy teltek az évei.De az egóm megakadályozott benne,mert attól még megcsalt anno.

A mostani párom,még jobban szeretem,mint őt szerettem.Sokáig azt hittem,minden érzelem,szeretet ami bennem lakozik elvitte magával.Nagyon hosszú ideig nem tudtam úgy szeretni,ahogy annak idején őt szerettem.Hideg voltam mint egy kő,de ez megolvadt hál istennek :)

2013. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én 5 évig voltam együtt bnőmmel, jó volt minden, aztán egyik napról a másikra szakított velem 1 másik csávó miatt. Pedig már az eljegyzést terveztem, el is mondtam neki utána. Próbálkoztam még utána v 2 hónapig, aztán odébbálltam. Nekem a szakítás utáni 1 évig szinte minden nap eszembe jutott, aztán találtam másik párt magamnak, most pedig már lassan 5 év elteltével nagyon ritkán jut eszembe. Inkább akkor, ha a faluban pont abban az utcában járok ahol lakott. Viszont tesómmal a mai napig is tartják a kapcsolatot, sztem szokott érdeklődni felőlem, legalábbis az jön le mikor tesóm 1-2x szóba hozza őt vmi miatt. A szakítás után többször találkoztam vele a városban ahol lakom, de csak odevetettem neki egy helló-t aztán mentem tovább, hisz rettenetesen haragudtam rá, de úgy láttam, szivesen szóba elegyedne velem. A harag már elmúlt, arra gondoltam bejelölöm a fészbukon, de mondjuk ő is jelölhetne...v nem tomm mi a helyes. Mindegy amúgy nincs jelentősége, csak eszembe jutott. 30/F
2013. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nekünk simán kihűlt a kapcsolatunk. Nagyon néha összefutok vele a városba, de csak egymásra pillantunk, nem köszönünk. Csúnyán váltunk el. Minden érzésem elmúlt iránta. Csak a kíváncsiság mozgat !?
2013. márc. 4. 13:00
 14/18 anonim ***** válasza:
#13 ez esetben nem értem ezt a nagy kíváncsiságot. De hát mindent nem lehet érteni :)
2013. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Mint emberre kíváncsi vagyok, hogy miben változott, mit csinált az elmúlt években :)

Mint valaki egy rég nem látott/ hallott barátra :)

2013. márc. 4. 15:41
 16/18 anonim ***** válasza:

#15 Hát, megmondjam a megoldást?

Vegyél egy nagy levegőt, és kérdezd meg tőle. :)

2013. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
hát igen, ésszerű lenne, de nem lehet őt sehol megtalálni. Se közösségi oldalakon, telefonszámát nem tudom. Annyit tudok hol lakik, de nem fogok oda menni, becsöngetni :) Annyit nem ér :)
2013. márc. 5. 10:08
 18/18 anonim ***** válasza:

Néha összefuttok.

Vagy maradj kíváncsi, ha az úgy jobb. :)

2013. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!