Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek az örökké tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek az örökké tartó szerelemben?

Figyelt kérdés
Én régen nem hittem.. viszont mióta együtt vagyok a jelenlegi párommal,már elhiszem,hogy van ilyen,vele képzelem el a jövőmet. Ti hogy vagytok vele?! Hisztek benne? :)

2013. márc. 4. 17:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt csak igazán az tutdja felfogni,aki szintén hasonló vallású. Mellesleg mindenkinek szive joga,hogy miben hisz,alappal és alaptalanul is. ;)
2013. márc. 4. 17:43
 12/20 anonim ***** válasza:
Láttam már idős házaspárokat, ahogy kézen fogva sétálnak és úgy néznek egymásra, hogy az láthatólag több, mint barátság, vagy megszokás. Én úgy gondolom, hogy lehet, a rózsaszín köd és a lángolás nem tart örökké és a szerelem is mindig változok velünk együtt, de megmaradhat egy olyan érzelmi kapocs, amit én szerelemnek neveznék, mások talán mély szeretetnek.
2013. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
HE, hányszor akarod még kiírni ide ezt a kérdést?
2013. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Sok böjtölés árán biztos van :D :D
2013. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
HE,most irtam ki először,de a kedvedéért kiirhatom még párszor.:D
2013. márc. 4. 19:35
 16/20 anonim ***** válasza:
igen.
2013. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
mivel véges az életünk így minden dolog ami ez alatt történik velünk az véges!
2013. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy akik igy állnak hozzá,azok nézzék úgy,hogy 'sirig tartó' szerelemben hisznek e.
2013. márc. 5. 19:13
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha nem is a lilaködös lobogásban, de abban elvileg igen, hogy az embernek egy életre kellene párt választania.

Én is ebben a tudatban éltem és eszerint munkálkodtam, míg egy 15 éves kapcsolat végén pofára nem estem.

Sajnos egy ilyen nagyon átértékelteti az emberrel a nézeteit - és nem jó irányba!

2013. szept. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
HISZEK!!
2013. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!