Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi idő kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő kell egy 23 éves lánynak arra, hogy kiheverje az előző kapcsolatát, amely kb 3 hónapig tartott?

Figyelt kérdés
3 hónap alatt kialakulhat nagy kötődés egyáltalán? Mert nekem nem tűnik túlságosan hosszú időnek.

2013. márc. 4. 20:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Vakrandi volt? nem lehet hogy így próbál meg finoman lerázni?

Amúgy válaszolva a kérdésre, 3 hónapos kapcsolat alatt is kialakulhat nagy kötődés. persze ember és helyzetfüggő.

2013. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11-es


neten ismerkedtünk meg. Hát simán benne van a pakliban, hogy le akar rázni :) De minden tök jó volt egy ideig, sőt még utána is kezdeményezett beszélgetéseket, szóval ez meg nem támasztja alá, hogy le akarna rázni. Jó lenne, ha mellékelnének a csajokhoz valami használati utasítást is :D

2013. márc. 4. 21:23
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő. Ha nagyon odavolt az illetőért, nagyon keményen belezúgott, akkor ehhez nem lesz elég 1-2 hónap, az biztos. Exembe voltam olyan szerelmes, hogy amikor a 2. randin lepattintott, a rá következő héten enni is alig bírtam meg aludni a kétségbeeséstől, annyira rövid idő alatt belehabarodtam. Aztán a kapcsolatunk 3. hónapjában már annyira erősen kötődtem hozzá, hogy amikor szintén felmerült részéről a szakítás gondolata, olyan állapotban mentem haza tőle, hogy csoda, hogy nem ütött el egy busz vagy villamos. Aztán nem sokkal később ténylegesen szakítottunk. Kb 1 évbe telt kiheverni, de a mai napig nem lettem újra igazán szerelmes. Szóval ha olyan volt neki a pasi mint nekem ez az exem, akkor sok jóra nem számíts ettől a csajtól. Szar dolog valaki sebtapasza lenni...
2013. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. márc. 4. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!