Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből kapcsolat? /bővebben lent/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből kapcsolat? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

szóval! :)

Kilncedikes vagyok és van egy végzős srác, aki eddig annyira nem érdekelt, most viszont határozottan tetszik!

Mindig köszönünk egymásnak, volt már olyan, hogy egy buszon utaztunk és végig beszéltük az utat (amíg le nem száltam). Együtt van edzésünk, ahol rám ragadt az Agresszív név, mármint Ő így hív, így jegyzett meg :) ebből a szemponból jó! Hisz felfigyelt rám... Egyszer beszéltem vele FB-n, azóta nem merek ráírni, csak bökdössük egymást! :D mint az oviban xD

De nem tudom eldönteni, hogy akkor most ezek jelek, vagy csak simán próbál jófej lenni és én látok túl sokat a dologba? :/

16/L



2013. márc. 4. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet belőle, de ettől sokkal több kell hozzá
2013. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

kilencedikes vagy, ő 12.-es

ha akar tőled valamit, enyhén pedofil, emrt fele akkora se lehetsz, mint ő

nem beszélve arról, hogy távolról se vagy 16 éves, alig töltötted be a 15-öt, hacsak nem buktál túl sokat

2013. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
akkor úgy van, ahogy sejtettem...
2013. márc. 4. 22:21
 4/12 A kérdező kommentje:
nem buktam, szalajtottam (tudod, az oviban maradtam +1 évet játszni) :D
2013. márc. 4. 22:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is maradtam egy évet az oviban és érdekes módon 14 évesen kerültem kilencedikbe.
2013. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ja régen az okos szülök visszatartották a kölköket, ez egy baromság volt

amúgy meg írjál rá, mi a fenének vársz, gyorsabban kiderül mi lesz, v ír v nem , erre kell várni N

2013. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagy 15 évesen? Lehet, de akkor se stimmel nálad valami :D
2013. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem lehet belőle,nyugodtan írj rá :D nem gáz!

amúgy nálunk technikuson végző srácoknak elsős barátnőik vannak úgyhogy ne aggódj ! :)

2013. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

én vagyok az osztály 2. legöregebbje! xD és februári vagyok (most ünnepeltem a szülinapom)

utolsónak nagypn köszönöm! :)))

2013. márc. 5. 06:37
 10/12 anonim ***** válasza:
hülyék vagytok miért lenne pedofil ez teljesen normális nagynéném és a férje közt 10 év van és már több mint 20 éve együtt vannak (jó viszonyban) szóval lehet belőle valami de ne várj túl sokat mert az a fiú akinek te bejössz az sok más lánynak is bejöhet én drukkolok neked!!!!
2013. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!