Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mitől lehet? Néha előtör a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet? Néha előtör a magány?! (részletek lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A suliban megismerkedtem egy aranyos lánnyal. Mindig elvagyunk hülyéskedünk. Majd egy idő után azt kezdtem érezni hogy a részemről már kezd kicsit több lenni mint barátság.

A lánynak van barátja 1.5 éve. Amikor szoba került valahogy a barátja akkor mindig mondta, hogy már nem szereti, csak megszokásból vannak együtt. Így én megpróbálkoztam vele, hátha sikerül egy kapcsolat (Tudom, hogy nem szép dolog rámászni olyan csajra akinek van pasija.) Mondjuk azt hozzá teszem nem léptem felé, mert tiszteletben tartottam hogy van barátja. Viszont azt elmondtam neki, hogy én többet érzek. Majd rá egy olyan 3 hétre ő is mondta hogy többet érezz.. Valentin napra vettem neki egy csokit, és írtam neki egy levelet hogy jó lenne ha együtt lehetnénk, de sajnos nem lehet. És ami meglepett hogy ő is írt nekem egy levelet..

Viszont egyszer nagyon kiborult a bili és elmondta, hogy ő már nem akar tőlem semmit, csak barátságot mert nem fog arra várni hogy lépjek felé. Én mondtam neki addig nem fogok amíg van párkapcsolata..

A barátság megmaradt köztünk, nincs veszekedés. De néha előjön belőlem az, hogy mi is lett volna ha mi összejövünk.. És a fejemben van az még mindig amikor ott álltam előtte és mondja hogy nem vár rám többet és nem akar már semmit.. Ilyenkor valamiért összetörök és elkezdek depis zenét hallgatni és sírok.. Ez miért van?! Előtörik belőlem a magány?! (bocsi ha hosszú lett.)



2013. márc. 5. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon fair dolog tőled, hogy addig nem lépsz, amíg párkapcsolata van. A lány mégis mit akar? Legyen kapcsolata, miközben veled flörtöl? Jól tetted, hogy mondtad neki, hogy addig nem lépsz, amíg mással jár, a többi sajnos rajta múlik.
2013. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt neki kellene lépni, mégpedig a kapcsolatból ki. Ha ez így barátságként működik, akkor mondd meg neki, hogy te elmondtad mit érzel, rajta a sor, hogy vagy szakít, vagy maradtok barátok.


Az előtör pedig nem ikes ige.


25/N

2013. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2013. márc. 5. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!