Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy olyan pasiba aki engem utál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve a padtársam a srác, és állandóan piszkál mikor a haverjaival van, de tök kedves mikor csak órán beszélgetünk. Idáig tagadtam sőt még most is, de sajnos nem tudok ellene tenni. Mi a teendő ilyenkor? Segítsetek! 15/L
2013. márc. 6. 18:27
 1/8 fospuska ***** válasza:
dehogy utál... csak a veréb haverjai miatt menőnek kell látszania,náluk ez a csajozás. szánalmas,de ez van. :)
2013. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fospuskánál az igazság! gyerek még a "srác"
2013. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazatok van, de akkor most mit csináljak?
2013. márc. 6. 18:53
 4/8 anonim válasza:
ismered a mondást ;) kölcsön kenyér visszajár tedd te is azt amit ő ;) nyisd ki a szád és mondd meg te is neki biztos felkelted ezzel az érdeklődését sőt élvezetes tud lenni a csipkelődés , az unalmas ha te nem reagálsz rá semmit vagy csak ráhagyod :D
2013. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fospuska ***** válasza:
először is: mit szeretnél a sráctól?
2013. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 baba97 :) válasza:
ha szerelmet akarsz nem biztos hogy az osztályodba kell keresned mert álltalába a fiúkat a haverjaik befolyásolják :) kivéve ha érettebb és normálisabb sajnos a mai 15 éves lányok túlérettek a fiúk egy része meg túl éretlen :) de ha nem akarsz semmit szard le vagy üvöltsd le a fejét ha nem hat rúgd meg a lábát és megtudja hogy nemvagy nyuszi^^ de fontos hogy akármennyire utálod ne rúgj be középre az elég fájdalmas :s én nem tenném meg egyfiúval sem :)
2013. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem hagyom hogy oltogasson, ez ilyen vice versa dolog. :) és tudom hogy nem osztályból a legjobb dolog párt választani de ez így jött sajnos. szerintem ő jó pasi lenne mert én kinézetre is és személyiségileg is (leszámítva a piszkálódást) ilyen barátot képzeltem el magamnak...
2013. márc. 6. 19:33
 8/8 baba97 :) válasza:
hát nemtudom príbáltál már vele leülni és beszélni.? :) ha tetszel neki és akar is valamit tőled akkor ha tisztázod vele a dolgokat lehet nem fogja senki véleménye meg beszólása érdekelni :) ha tényleg akar valamit tőled akkor így megtudod :) sok sikert hozzá :)
2013. márc. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!