Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom igazságtalanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom igazságtalanul vádolgat engem egy jó ideje. Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny például, de abszolut alaptalanul. Ez fog változni idővel? Jobb lesz vagy rosszabb? Mi a tapasztalatotok?


Csupán kedves vagyok ez valami alapbeállítás nálam. Ez ilyen nagy baj, hogy totálisan meg akarja ezt változtatni bennem?

Közben attól félek, hogy ha bunkóvá változtat, akkor majd mondani fogják neki hogy miért van velem? hagyjad el! nem való hozzád! ettől félek, és attól rettegek, hogy hisz majd azoknak akik ezt mondani fogják neki és szakítani fog velem.

Pedig azt mondja imád, én is őt és szerelmesek vagyunk egymásba.



2013. márc. 11. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem fog változni, sőt, rosszabb lesz.. ez beteges magatartás, a helyedben dobnám....
2013. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kapcsolatban kell a bizalom, de a barátod nem bízik benned. Hosszú távon lehet hogy még rosszabb is lesz.
2013. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

menjen el pszihológushoz, aki segít neki kibogozni, honnan jön az alaptalan féltékenység

Ne hagyd el, ha szereted, segítségre van szüksége ebben. Mondd meg, vagy elmegy, vagy elmentek együtt, vagy tönkremegy a kapcsolat és jó lenne még addig, amíg nem rombolt le mindent. Választhat.De belül neki ez elég rossz, de ha nem segít neki valaki, egy életen át elkiséri ez a rossz beidegződés.

2013. márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem szakíts vele. velem egyszer csinálták ezt meg,hogy folyton féltékenykedett az illető. azonnal lapátra került.
2013. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
biztos majd elmegy pszichológushoz.... tuti h nem fog elmenni, hanem tovább nyöszteti ezt a szegény lányt....
2013. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
csak rosszabb lesz:(
2013. márc. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire féltékeny,akkor nem is szeret.Jobb menekülni,egy ilyen kapcsolatból.Később majd odáig fog fajulni,h meg is ver(tapasztalat).
2013. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Én is féltékeny fajta vagyok, de nem azért, mert nem szeretem, hanem pont azért, mert nagyonis. Annyira félek, hogy elveszíthetem, hogy tényleg féltékeny vagyok majdnem mindenkire. És furcsa ellentét, hogy megbízom benne, teljesen nyugodtan alszom akkor is, ha tudom, most éppen nélkülem ment el egy pasis estre.

Szerintem ülj le vele, mondd neki, hogy szereted, nem hagynád el őt senki másért, és hogy megcsalni meg főleg nem fogod, mert minek? - az én barátom ezt szokta mondogatni, néhány észérvet is felhoz- hogy boldog mellettem, jó társaságnak tart, jó társalgópartnernek, plusz a szex is tökéletes velem, így semmi értelme megcsalnia. Lehet, nála is működnének az efféle dolgok, engem mindenesetre kicsit megnyugtatnak. Kicsit. Annyira legalábbis eléggé, hogy ne állandóan és alaptalanul vádolgassam.

2013. márc. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A féltékenység nagyon rossz dolog, az is szenved eleget, aki féltékeny.. sokan ezt el sem hiszik.

Engem a párom rádöbbentett, hogy mekkora hülye vagyok, mikor gyanúsítom. Azóta leálltam, bízom benne, mert szeretem. Olyanokat válaszolt nyugodt hangon, mikor vádaskodtam, hogy: "igen, mikor együtt kinn vagyunk a discoban, kiszököm a csajjal, és a wc-ben jól megkettyintem, aztán visszajövök és mosolygok rá, a füledbe súgom, hogy mennyire szeretlek.." Először megdöbbentem, tágra nyílt szemmel néztem rá, hogy most miért mondja ezt, nem értettem miért bánt ezzel .. majd azt mondta, hogy csak visszakapom a bántást amit adok. 3-4 eset után jöttem rá, hogy tényleg nagyon hülyén viselkedek, mikor igazságtalanul gyanúsítom.. Szégyelltem is magam rendesen..

2013. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jó, ok, aki nem szeret, az egyáltalán nem féltékeny, kell egy egészséges adag belőle, de vannak túlzások azért......
2013. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!