Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan viselkednétek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viselkednétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Megtudtam, hogy a barátom másnak is csapja a szelet, és nőnapkor még virágot is vitt a lánynak. Úgymond nem csalt meg, mert kettejük között nem történt semmi. De ez azért nagyon rosszul esett nekem. Összevesztünk tegnap este és mondtam neki, hogy nem szeretnék még szakítani, csak tartsunk egy kis szünetet és gondoljuk át a dolgokat. Ma nem láttam őt, viszont holnap közös óránk lesz suliban! hogy viselkedjek majd vele??? :/ 17L

2013. márc. 11. 17:13
 1/4 anonim válasza:
szerintem teljesen természetesen hiszen jártok még most is csak nem vagytok sülve főve együtt ugyanúgy köszönj neki meg beszélgess vele de lényegesen kevesebbet legyél vele ennyi az egész nem kell túl lihegni a dolgot :D
2013. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Végülis nem valentin napra vitte a csajnak a virágot. Mondjuk nekem is furán esett volna de nem tartanék szünetet.
2013. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a szex számít megcsalásnak.
2013. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na és mi lesz akkor ha már le is fekszik azzal a csajjal?eljátszhatod vele te is ugyan ezt, úgy hogy nem törődsz vele, és másik fiú társaságát keresed. Szerintem szakíts vele, mert úgymond megunt téged. Mi volt ma a közös órán?
2013. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!