Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Feladnál egy működő párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnál egy működő párkapcsolatot, hogy kevés ideig is, de a szerelmeddel lehess?

Figyelt kérdés
Van egy ember akivel kapcsolatban vagy több mint egy éve, szereted, de ott van az exed, akibe a mai napig szerelmes vagy. Feladnád a jelenlegi kapcsolatot, nem törődve semmivel, hogy azzal lehess, akit őszintén szeretsz? Még akkor is, ha tudod nem biztos, hogy sokáig tart?

2013. márc. 12. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha ezen gondolkodol akk te jelenleg nem lehetsz egy működő kapcsolatban ha még mindig az exedet szereted
2013. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
alapbol nem kezdek ugy másik kapcsoaltba maig az elözöt nem zártam le.. ez aljasság lenne a részeről, hogy egy ártatlan lányt szivassak meg...
2013. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha 20 körül vagyok IGEN. Semmi konzekvencia.
2013. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Baccardi01 ***** válasza:
Fel. Ha jobban érzed így magad.
2013. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem 28/N
2013. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2! igaza van

Te belementél, jelenleg átverted

talán jobb lenne, ha végig gondolnád mit akarsz

megvolt az oka amiért szétmentetek

hát ha Neked ez megéri? szerintem nem, bár ez Neked szerintem csak egy menekülés volt, nem is szereted

hát ex még egyszer? ennyire nem lehetek hülye N

2013. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Akkor jobb egy olyan emberrel élni, akit csak szeretsz, de nem vagy belé szerelmes? És rengetegszer a szerelmedre gondolsz még ennyi idő után is?


Valószínűleg igen, csak menekülés volt, vigasz, amiből kapcsolat lett...

2013. márc. 12. 21:43
 8/12 anonim ***** válasza:

én feladtam.

nem az volt a baj hogy nem szerettem az újat. kialakulóban volt, kezdtem szerelmes lenni, akkor rontotta el az ex, hogy hosszú idő után megkeresett.

megbántam, de már késő. és megint eltelt egy év, még mindig nem vagyok túl azon a szemeten, ő viszont boldog egy újabb csajjal.

nem éri meg, haa az ember újba kezd, szerintem ne nézzen vissza!

2013. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát bocsika, de ez így iszonyat szánalmas. Sebtapasznak használni valakit, hogy addig is legyen valakid, míg ki nem hevered az exedet, és ezzel jól át is kúrod a fejét egy olyan embernek, aki a világon semmiről sem tehet. Ezen kívül pofátlan módon rabolod a másik idejét. Mert senki nem olyan kapcsolatra vágyik, hogy ellegyenek mellette mint a befőtt a polcon, csak mert nem akadt jobb és egy exén vinnyogó lúzer pótléka legyen.. Én másfél évig voltam egyedül, miután otthagyott az előző barátom. Ennyi időbe telt 100%-ig kiheverni és megérte várni, mert most megtaláltam az igazit. Aki nem egy pótlék.
2013. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A sebtapasz nagyon jól tudta, hogy mi a helyzet. Ő vállalta ezt a szerepet.
2013. márc. 16. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!