Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szívemre vagy a józan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre vagy a józan eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés
Ami gyorsan jött gyorsan is megy. Ez minden esetben igaz? Van egy fiú akivel pár hét beszélgetés után "jöttünk össze" és nagyából egy hónapig voltunk együtt. Nem mertem teljesen megnyílni neki mert ott volt bennem a félsz, hogy még nagyobbat esek, ennek ellenére tényleg jól megvoltunk és mindent megbeszéltünk. Aztán úgydöntöttünk, hogy ez így mégsem megy, de azóta is beszélgetünk, a suliban tlaálkozunk...stb. Az normális, hogy én most jöttem rá, hogy márpedig nagyon szeretem és vissza akarom kapni az együtt töltött időt? Ha a szivemre halgatnék odamennék hozzá, megölelném és azt mondanám nagyon hinyzik, és el tudom képzelni, hogy megint együtt legyünk egy kicsit. De a józan eszem azt mondja ez csak kihasználás lenne a részéről. Ez a miért ne? eset...és az eszem azt mondja, ne is szóljak hozzá, minél gyorsabban lépjek túl rajta. Igazándiból túl nagy a szeretethiányom, túl sokáig tűrtem büszkén és kicsit belefáradtam. Szív vagy józan ész? Ti mit választanátok?

2013. márc. 12. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tini lennék, megtenném. Miért ne?!:D

Viszont ha már nem vagy tini, akkor nyílván más szempontok is eléd kerültek.í

Szóval a szív mindig igazat mond, és fájdalmas ha nem követed. Az ész pedig megvéd a lehetséges következményektől. A dőntés a te kezedben van. Az egészben szerintem ez a legszebb. :D

2013. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre, mert ha nem, akkor azon fogsz tűnődni, mi lett volna, ha.
2013. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nemtudom!
2013. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok:) És attól félek kicsit ha szivemre hallgatok nagyobbat csalódok, de igen ott van mögötte az is, ha az eszemre akkor a mi lett volna ha?
2013. márc. 12. 21:31
 5/6 Baccardi01 ***** válasza:
Hallgass a szívedre szerintem.
2013. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én a szívemre szoktam hallgatni, néha pofáraesés a vége de legalább nem morfondírozok azon, hogy mi lett volna ha :)


22N

2013. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!