Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Apakomplexus és szakítás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus és szakítás, csak a törődés miatt voltam vele?

Figyelt kérdés
Édesapám meghalt mikor 4 éves volt, de mióta az eszemet tudom csak az alkohol érdekelte, különösebben nem viselt meg a halála, néha eszembe jut. A párommal 8 hónapig voltunk együtt, csak 8 évvel idősebb tőlem, de annyi szeretetet, törődést és gyengédséget adott, hogy kislánnyá váltam mellette, pedig 24 éves vagyok. 6 hónapot együtt éltünk, reggelente simogatással ébresztett, mint ahogy egy apa a kislányát és nyilván jól esett. Külsőleg nem álmaim férfia volt, sok midnenben nem passzoltunk, de velem könnyű kijönni, nem vagyok veszekedős tipus, így nem voltak perpatvarok. A szex nem volt rossz, inkább csak az orális része izgatott. A végén már csak az elalvás és az ébredés miatt voltam vele. Egy gyerekkori szerelmem miatt szakítottam vele 5 napja, mert nem tudtam elképzelni,hogy ő legyen a férjem(az uj/régi sráccal csodálatos a szex, de még nyilván össze kell szoknunk, megismerni egymás igazi énjét, de külsőleg az ideálom, csak nem látom benne az "apát" és félek).A régi párom nem áll szóba velem, én meg úgy érzem, hogy másodjára is elvesztettem az "apámat" aki valóban simogatta a lelkem. Már hétfő óta csak néha tőr rám ez a letargia, szabadnak érzem magam, mégis görcsben áll a hasam, ha ő eszembe jut. Túlkomplikálom vagy nem ártana pszichologushoz fordulnom?

2013. márc. 14. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt a pszichológus, de gondold meg: a férfiban ne keresd az apát, bármennyire is jól esne, ő a párod, a szerelmed, nem az apád. Ez egy kicsit beteges. Szerintem jól tetted, most vagy rendes úton.
2013. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy beteges, csak nehéz feldolgozni, ahhoz pedig zárkozott vagyok, hogy bnökkel beszéljem ezt meg
2013. márc. 14. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:
24 évesen csak azért együtt lenni valakivel mert simogat elalvásnál és ébredésnél szerintem sem épp egészséges viselkedés. Nem vagy már sem 6 éves, sem öleb akit babusgatni kell. Persze kell a gyengédség is, de ezért együtt lenni valakivel aki ráadásul nem is az ideálod nem egészséges.
2013. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!