Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan dolgozzam fel? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel? A párommal összeverekedtünk.

Figyelt kérdés

Másfél éve voltunk együtt a párommal. Nagyon viharos, de mindeközben a békeidőkben iszonyat boldog párkapcsolatot éltünk. Az elején csupán szórakozásnak indult, majd beleszerettünk egymásba. fél évig együtt voltunk, de kiderült, hogy hónapokig megcsalt egy lánnyal, akivel szakításunk után kis ideig együtt is járt, de ezután kidobta. volt egy majdnem fél éves szünetünk akkor, nem is beszéltünk, ha keresett, írt, nem válaszoltam, kerültem, ahol és ahogy csak tudtam. közel fél év után bocsájtottam meg neki, vagyis inkább mondjuk azt léptem túl a dolgon. újra összejöttünk, és minden a lehető legboldogabb volt, kivéve, hogy teljesen más ember lettem, és sokkal kevésbé toleráltam mindent, a múltból kifolyólag szerintem érthető módon. ezt ő eleinte megértette és rengeteget beszéltünk róla, de 4 hónap után már egyre kevésbé volt megértő, odafigyelő, és toleráns velem. már nem értette meg, hogy miken borulok ki, és miért vagyok feszült, ha teszem azt 1 napig felém sem néz, pedig elmondtam neki és tisztáztuk, hogy ilyenkor a múltbéli sérelmek miatt egyből a legrosszabbra, vagyis egy másik nőre gondolok. körülbelül egy hónapja vesztünk annyira össze, hogy elcsattant egy pofon. szégyelltem magam, mert sosem ütöttem meg senkit, ez is cska azért volt, mert a veszekedés alkalmával meggyanúsitott, hogy hazudok neki egy, amig nem voltunk együtt majdnem kialakult férfiügyemben(amiből végül semmi nem lett, mert erkölcsösebbnek tartom magam annál, és még őt szerettem) és egyszerűen nem bírtam megérteni, hogy hogy gyanusithat engem, és törhet pálcát a fejem felett, mikor én sosem hazudtam neki. ettől a veszekedéstől kezdve viszont minden csak romlott, és az elmúlt egy hónapban szinte minden nap összevesztünk, és egyre durvábban és durvábban. tegnap este történt, hogy összekaptunk valamin(a szórakozóhelyen míg ő elment a barátaival egy exemmel beszélgettem, mert senki más ismerősöm nem volt lenn), aminek a vége az lett, hogy annyira eldurrant az agya, hogy undorító mo*skos hálát*an kur*ának nevezett, nem is egyszer. erre nem birtam már hogy reagálni, megütöttem. felpofoztam és megpróbáltam rögtön utána ököllel is megütni, erre ő lefogott, az ágynak ütötte a fejem, ami szépen vérzett is, majd amig keltem fel belémrúgott, és kihajitotta a cuccaimat, utána pedig engem is ütlegeléssel és rugdosással karöltve az ajtón. közben orditotta, hogy egy undoritó ku*va vagyok, és hogy már attól majdnem odahányt, hogy hozzám kellett érnie, amig kitaszigált az ajtón. kifele "repülve" az anyukájával találtam szemben magam, akinek egyből vérző fejjel a nyakába ugrottam, addigra a barátom visszament és magárazárta a szobaajtaját. próbáltam felöltözni, kabát stb, de sokkot kaptam és összeestem. anyukája egy kb fél óra után tett be egy taxiba, hogy jöjjek haza, és nyugodjak meg.

nemtudom hogyan tudnám ezt feldolgozni, teljesen jogtalanok a vádak ellenem amiket felhozott, nem is értettem, én másfél év alatt sosem csaltam meg, sosem okoztam neki csalódást, és mindenért megbocsájtottam neki, ellentétben vele, akinek folyamatosan nőügyei voltak.. fogalmam sincs mit tudnék most tenni, lehet, hogy durván hangzik, de kb úgy érzem magam, mint akit megerőszakoltak, annyira megalázva, és bántalmazva.hozzátenném egyébként, hogy egy többkötetes íróról beszélünk, egy értelmes magas lexikális tudással rendelkező 25 éves emberről, akinek úgy látszik, csak az érzelmi intelligenciája alacsony olyannyira, hogy ezt megengedhesse magának..segítsetek! hogy lépjek ezen túl, és érezzem magam embernek egyáltalán?

19/L



2013. márc. 16. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok hagyd el őt kéne megverni! 17/F
2013. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
elhagytam, vagyis úgy érzem kölcsönösen hagytuk el egymást ezután már végleg. de egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy hogy kerülhettem ilyen helyzetbe, és hogy lehet egy ember ilyenre képes egy másikkal szemben, főképp, mivel én voltam az, aki mindvégig kitartott mellette, és mindenét elfelejtette, amit tett.
2013. márc. 16. 12:44
 4/10 Baccardi01 ***** válasza:
100%

Hát csúnya egy történet az biztos. Sajnálom. Már másodszorra sem szabadott volna össze jönni vele, de ez már mindegy.

Próbáld meg elfelejteni és egy rendesebb érzelmekben gazdag pár után nézni.

2013. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
leírás szerint bunkó lett a végére.. hat én sosem ütnék meg 1 nőt/lányt még látni i sutálom 1x azthittem megevrem a palit felidegelt :D
2013. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
annyira azért ne sajnáltasd magad hiszen kiprovokáltad belőle az erőszakot, már ne haragudj nem akarom védeni szerintem is túlreagálta és túlzásba esett nem kellett volna ilyen jelzőket, illetve ilyen durva fizikai erőszakot alkalmaznia ellened viszont te sem voltál szent, te ütötted meg először és felpofoztad, ököllel is neki akartál menni mit vártál?, hogy szépen hagyja h agyonverd és utána még ő fog bocsánatot kérni? Eleve egy pofon nemtől függetlenül mindenkiben nagy indulatot vált ki ne csodálkozz h viszonozta....de mindenesetre az a rugdosás meg ütlegelés valóban túlkapás volt a részéről a fejvérzésnél le kellett volna állnia és a kórházba vinnie téged
2013. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azon kellene elgondolkodnod, hogy nem rossz-e az emberismereted. Egy ilyen brutális viselkedésnek kell lennie előjeleinek, amit valószínűleg nem vettél észre. A magam részéről soha nem beszéltem ordenáré módon nőkkel és ebből kifolyólag pofont sem kaptam. Ennek ellenére nem hiszem, hogy egy nő pofonját veréssel torolnám meg.
2013. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért kell pofozkodni kicsikém? Így jártál, ha nem bírtál az erőddel. Ahogy olvasom itt csodálkozva nézem, hogy épp csak beléptetek mindketten a felnőttkor küszöbére, na de te 19 éves kis csaj létedre látom neked sincs több eszed, mind neki. Persze valóban kicsit túlkapás volt ez a részéről, viszont én úgy tettem volna fel a kérdést: Van valakid? Találtál magadnak mást? megvártam volna egy "igen, vagy nem" választ ennyi. Ha esetleg ezért fel akarnál engem pofozni maximum lefogom a kezeidet. Viszont ne is haragudj az helyett, hogy válaszoltál volna neki ehelyett pofon vágtad mondhatom szép hozzáállás a dolgokhoz, és még te mondod, hogy alacsony az intelligenciája, miközben a tiéd sem éri el az IQ szintet lealacsonyodtál az ő szintjére, na de te még ráadásul ököllel akartál neki esni? Ne is haragudj, de akkor ezek szerint neked sem magasabb az IQ szinted végül kiprovokáltad, hogy ezt tegye persze nem volt szép tőle, de mi vagy te? az anyja, a nevelője, vagy a főnöke? Hát sajnos akkor peched volt kicsikém, mert ő viszont már nem hagyta magát. Az a baj, hogy a mai nők pofozkodással, vagy verekedéssel reagálnak minden egyes verbális inzultusra, persze tisztelet a kivételnek csak vannak, akik a párjuk szintjére sűlyednek le ennyi és még ők tartják magukat intelligensnek, még egyszer hangsúlyozom: Tisztelet a kivételnek.

32/F

2018. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja bocsi előző voltam: Félre ne értsd, persze én sem őt akarom védeni, csak a véleményem szerint neked sem magasabb az intelligenciád az övénél tehát fifty-fifty tehát így kettőn áll a vásár, de majd legközelebb okosabb leszel persze te sem tudhattad azt, hogy ennyire heves vérmérsékletű. Ne haragudj, de erre most te is rátettél egy lapáttal azzal, elkezdtél vele kakaskodni lány létedre biztosan nem bántott volna más körülmények között, és igen ebben a helyzetben valóban neked kellett volna bölcsebben viselkedned de ezt nem cseszegetésként mondom. Mégegyszer hangsúlyozom: Félre ne értsd nem védeni akarom őt ezzel, és bocs, ha egy kicsit hosszú voltam.
2018. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen valóban rossz az emberismereted. Ne is haragudj.
2018. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!