Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másnak is sokszor elege van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is sokszor elege van a külsőségekből és a megfelelési kényszerből a másik nem felé?

Figyelt kérdés

a kérdés adott, nem általánosítás, de azért valljuk be eléggé pénz és külsőség orientált világban élünk.

sohasem tudunk magunknak megfelelni épp eléggé, mert mindig lesz valaki jobb, csinosabb, jóképűbb stb....... mindig a képbe jön valaki más aki jobb nálunk aki elveszi tőlünk a barátunkat/barátnőnket , megcsal vekük. és próbálunk tovább állni miközben baromira unod már, hogy minden a külsőtől függ.



2013. márc. 19. 17:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát én is rohadtul unom már. Alacsony, gizda srác vagyok és emiatt sosem lehet barátnőm. Vágom én, hogy mindenkienk csak magas-jóképű fiú kell, de miért csak akülsőt nézik alányok, nem vagyok ronda annyira csak hát ne lettem egy nagy darab mackós állat és emiatt nem látnak férfinak csak kisfiúnak. Nem értem mi a baj ezzel?
2013. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!