Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Belevágnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 éve megismertem egy srácot és legjobb barátokká váltunk.. Mindent együtt csináltunk.. Tudtuk egymás titkait stb. A srác 2 éve kiment New Yorkba (Brooklyn) Indulás előtt szerelmet vallott a reptéren.. Én is beleszerettem.. Azóta nem írt,nem keresett.. Ott élő magyaroktól tudom,hogy jól van.. Pénteken mikor hazaértem egy levél fogadott a postaládámban.. Egy iszonyat hosszú levél,egy repjegy a Kennedy reptérig,néhány kép,egy karkötő és készpénz a dolgaim elrendezéséhez (s.o.s. útlevél,taxi,vonat stb.)! A levélben leírta,hogy dolgozik;van lakása stb. És azóta is nagyon szeret. Azért nem írt mert meglepetésnek szánta.. És leírta az elérhetőségeit.. Szeretem én is.. Nem volt másom azóta. Mit tegyek?? Belevágjak vagy őrültség lenne?? Fogalmam sincs mit tegyek.. Mennék és itthagynám az egész eddigi nyomorult életem.. De félek,hogy mi lesz.. Ti mit tennétek a helyemben? Indulnátok? Legyek bátor és vágjak bele? 19/L

2013. márc. 25. 06:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Igen. Simán itthagynék mindent ha lenne olyan akiért érdemes.


21/N

2013. márc. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de ha legközelebb megint olyanja lesz, hogy 2 évre eltűnik akkor mi lesz veled, mondjuk pár gyerekkel a hátad mögött?Aztán 2 év múlva előkerül-hello itt vagyok?:)
2013. márc. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Vágj bele.Szeret az a fiú nagyon.
2013. márc. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Ha szeretne akkor keresett volna eddig is nem?

Ha az ott élő magyarok fel tudták venni veled a kapcsolatot akkor Ő MIÉRT NEM?

Amerikában a magyar pasiknak nehéz csajozni nem foglalkoznak velük az amerikai lányok.

Ezért visznek nemritkán itthonról maguknak barátnők....

2013. márc. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

4-es te is rátapintottál a lényegre. 2 év alatt a pasinak nem sikerült egy levelet kicsiholni a "nagy" szerelemtől a lányfelé?


Kamu a pasi. Ló nincs jó a szamár is.Ez a pasi nem talált mást magának, azért nyúlt vissza az "ó"hazába.

2013. márc. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hát úgydöntöttem csomagolok és rohanok az útlevelemért! :)
2013. márc. 25. 07:27
 7/26 anonim ***** válasza:

Sok sikert!

De előtte azért hívd fel....

Msn Skype vagy valami csak van nem????

Usa nem itt van onnan nem tudsz hazajönni stoppal mint Osztrákból.

2013. márc. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
6-os Ahogy most mégy a saját fejed után, úgy akkor majd ha rájössz a dolgokra-legyen tartásod, és ne sirdogálj egy ujabb kérdésnél: "hogy az a szemét, átvágta a fejemet, nem is tőrődik velem, állandóan eltűnik":)
2013. márc. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
miert nem irt 2 evet? nem ertem. es van eleg penz a levelben? ha ugy erzed hogy ismered ot es megbizhato adhatsz egy eselyt neki.
2013. márc. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Legkevesebb világot látsz legalább :D
2013. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!