Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom (19f) 4hónap után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (19f) 4hónap után is még az exéhez hasonlít. Ez nekem iszonyatosan rosszul esik. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

4hónapja vagyunk együtt, a multjában (nyáron) egy 24 csaj sokszor elhagyta, sokszor szakított velee. Egy k volt.


Én normális vagyok, rendes, hűséges, soha nem jut eszembe se megcsalás, se szakítás.

Az utcán jártamban keltemben se jut eszembe semmi a palikat látva. Mert ugye az emberi populációban hímek meg nőstény egyedek vannak.

A palik nagy részének egy nőt meglátva az jut eszébe h ejj de jó lenne megdugni, igaz?

nekem semmi hasonló egyszer sem merült fel bennem


20L

már lassan magamban fogok kárt tenni, annyira fáj ez

azt hiszi visszamennék az exhez, ahogy az ő exe tette mindig a nyáron

De nem egyszer elmondtam neki: SOHA semmi pénzért nem mennék vissza az exhez. H őt szeretem, imádom nagyon. H nem fogok velr szakítani, meg hogy nem hagynám el. Vele akarok családot(ő is velem).


De úgy érzem feleslegesen mondom ezeket el ezerszer, még mindig olyan mintha a falnak mondanám.:'( :'(



2013. márc. 25. 06:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
elírtam, azt akartam írni: légy* türelemmel
2013. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó a biztató választ :)
2013. márc. 25. 18:56
 13/15 anonim ***** válasza:

hidd el kedves kérdező, a szeretet mindent megold, ha szeretitek egymást, akkor együtt maradtok, ha nem akkor elsüllyed a hajótok, minden ezen múlik, a szerelmen és aszereteten


üdvözlettel: egy hasonlót átélt ember,csak éppen fiúba

2013. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Kár erőltetni. a leírtakból egyértelmű, hogy el fog hagyni. túl fiatal, alkalmatlan a tartós, felelős életre.

igazi evolúciós kan, nem neked való.


nem tud megmaradni senkinél, megy a farka után. igazi vadász...soha nem lesz belőle példás férj(sem)

2013. márc. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Eltelt azóta jó sok idő és mégis továbbra is az exhez hasonlítgatott.

Meg keresi rettegve a közös pontokat, ez lehet akár egy szó is,mondat is. Amit az a csaj nem gondolt komolyan, én meg igen. ..:/

2013. máj. 25. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!