Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki hisz a Nagy Ő-ben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hisz a Nagy Ő-ben?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 13:04
1 2
 11/20 Noydra ***** válasza:

Aki megtalálta, hisz benne(énis).

Aki nem, az meg általában irigy, azért nem hisz benne, mert nem bírja elviselni, hogy másnak sikerült megtalálni :/

2013. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én többször is megtaláltam, csak volt hogy 72-es betűméretnek hittem aztán kiderült, hogy csak 14-es.
2013. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

én találtam valakit, aki megközeliti ezt a fogalmat :)


Bár ő jobban szeret engem, mint én őt, tudom, hogy ő a tökéletes számomra... Úgy bánik velem, mint egy hercegnővel :)

2013. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Aki megtalálta, hisz benne(énis)."


Csak akkor mondhatod biztosra, ha halálod napján még mindig boldogságban együtt vagytok. Egyébként hány éves vagy és mennyi ideje vagytok együtt, amire ezt alapoztad?


"Aki nem, az meg általában irigy, azért nem hisz benne, mert nem bírja elviselni, hogy másnak sikerült megtalálni :/"


Vagy csak van esze és tud gondolkodni. De attól még lehet szerelmes az illető.

2013. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14-es ott a pont!!
2013. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én alapjában hiszek benne, csak hát találjam meg a több száz millió nő közül a számomra tökéleteset, mert az oké hogy rengeteg szép és kedves lány van, de azért a nagy ő, azért nagy ő, mert nem minden ötödik lányról van szó.....
2013. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Főleg ha az a lány Zalaegerszegen él én meg pont Nyíregyházán..Esély nincs erre. Tényleg, aki racionálisan gondolkodik és realista az nem hisz benne.

Olyan van csak aki többé kevésbé illik hozzád. Ha sikerül jól összecsiszolódni őt lehet "Igazinak" venni. Ennyi. Semmi több.

2013. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 RaZeR1912 ***** válasza:
A nagy Ő kifejezés azért létezik hogy valamiben tudjunk kapaszkodni nehéz időkben is "egyszer úgyis megtalálod az igazit a nagy őt" Lelkileg segít minket és ha hiszel benne sokkal jobban érzed magad hogy egyszer megfogod találni
2013. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
De nem fogod megtalálni mert nem létezik :(
2013. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
NAgy Ő önmagában nem létezik, de te azzá tehetsz valakit. Ha sikerül minden tiszteletem, kegyetlen nehéz ez.
2013. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!