Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiú-Lány barátság. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-Lány barátság. Nagyon rossz helyzetben vagyok. Ti mit tennétek a helyemben? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam akivel nagyonnagyon jo barátok voltunk. Én bele szerettem. 19éves vagyok, igy még nem éreztem lány iránt.. Elmindtam neki h tetszel nekem stb. O nem akart tőlem semmit az elején. Egy buliban még elkezdtünk csókolózni,es már ő is másként tekintett rám . Összejöttünk. Együtt voltunk 3 hònapig nagyon jo volt vele nagyon szerelmes voltam. De ő sose szeretett annyira mint én őt szakitott velem mert nem tudta tul tenni magàt a barátságon. Nagyon összevagyok törve. Első igazi szerelmem. Nagyon csùnyán szakitott velem, facebook üzenetben (igaz nem volt itthon magyarországon 2hétig nem lattuk egymást de nem akart tovább hitegetni h szeret,ezért választotta ennek a mòdját a szakitásnak). Nagyon fáj h vége van a barátságunknak is meg a szerelmi kapcsolatunknak is. nagyon nehéz igy nekem h osztálytárs. Szerintetek köztünk még lehet vmi barátság v ahhoz hasonlò? Nagyon nehéz lesz elfelejtenem talán nem is akarom. Ti mit tennétek a helyemben?

2013. ápr. 7. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz elfelejtened sajnos. A lány adott egy esélyt neked azzal, hogy 3 hónapot veled volt és nyilván várta, hogy majd megjön nála is a szerelem az irányodba. De nem jött. A facebook szakítás csúnya dolog, de gondolom nem akart még napokat-heteket végigchatelni veled, mielőtt elmondja. Nem őt védem, de sajnos itt érzelmileg van hiányosság a lányban. Próbálkozhatsz tovább meghódítani, hátha sikerül, ha nem, akkor még a lesz@rom-módszer beválhat (ne foglalkozz vele és ha elkezdi idegesíteni, még van esélyed).
2013. ápr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben voltam... Csak én nem jöttem össze a lánnyal. Nehéz volt az első napokban, igazából nem is nagyon tud az ember ilyenkor mit tenni. De már nagyjából túl vagyok rajta, de eléggé haragszok rá.

Mivel szemét dolog friendzonolni valakit, mégszemetebb úgy viselkedni mitha akarna tőlem valamit, valójában meg játszik velem. Barátságot már a akaronám sem tudnám megtartani. Így meg nehéz, pláne hogy osztálytársak vagyunk.

2013. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ha sikerül túltennem magam rajta, szerintetek lehetnénk még olyan jó barátok mint előtte? mert hiányzik mint barát is meg mint szerelmem..(tudom h ez csak rajtam múlik h lehetünk-e még barátok)
2013. ápr. 7. 11:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Vicces hogyha férfi szakít sms-ben az a legaljasabb gerinctelen szemétláda világon, de a hlány teszi meg, akkor ő nem egy gennyes méhpolip, hanem áldozat... Érdekes felfedezés Mr Watson. Nagyon érdekes.
2013. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van az "újból barátságra", nem véletlen, hogy valakivel vagy szerelembe esünk, vagy csak barátok vagyunk. Mikor megváltozik a helyzet, és kiderül, hogy az új szerep mégsem jött be, akkor utána visszaállítani a régi állapotokat nem lehet. Nem lesz ugyanaz véleményem szerint.
2013. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
esetleg visszahódítás??
2013. ápr. 10. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:

4.!


Én nem azt mondtam, hogy áldozat, ha itt fordított helyzet lett volna, akkor is ugyanez a véleményem. Voltam már olyan helyzetben, hogy nem találkoztam a sráccal hetekig, de már egyszerűen nem bírtam tovább és üzenetben mondtam el neki a frankót, nem hitegettem tovább, plusz nekem is már rettenetes érzés volt megjátszani magamat.


Szerintem hogyha újra "barátság" jönne, előbb-utóbb visszatérne a régi érzés és megőrülnél kb.

2013. ápr. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!