Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek működhet olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet olyan távkapcsolat ahol mind a kettő fél sokáig tervez a másikkal?

Figyelt kérdés
lassan 1 honapja vagyunk egyutt, és eldöntöttük hogy levelezni fogunk és tartsuk majd a kapcsolatot, én nagyon szeretem a fiut, tiszta szívemből, és szerintem a fiu is engem, szoval, ha 3 év mulva elvegezzuk a középsulit és most ugy gondoljuk hogy együtt akarunk lenni szerintetek mi befolyásolhatja ezt a döntésünket, vagy szerintetek együtt maradhatnánk??(nem vagyunk egy országbol, de szomszédos országok) Tudom hogy a távkapcsolatok nagyobb része nem nagyon mukodik, de szerintetek lehetne jövőnk?? :) köszi előre is a válazsokat! :))

2013. ápr. 10. 19:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah, és még annyit kell tudni hogy 2 hétig voltunk együtt, vagyis egymás kozelebe, és egymásba szerettünk nagyon :) márc.3. találkoztunk eloszor
2013. ápr. 10. 20:00
 2/4 anonim válasza:

Kín, szenvedés, bánat, hiányérzet...ezekkel a szavakkal tudnám jellemezni a távkapcsolatot. Hozzá tenném, hogy majdnem 3 évig távkapcsolatban voltam én is. Állandóan veszekedtünk és pár napja szakított velem a barátom. Én is azt terveztem, hogy középsuli után együtt leszünk örökre stb...

17/L

2013. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
óó, a középiskola után a végtelen :D ne rövidítsd le ilyen hülyeségekkel, nagyvonalakban lehet tervezni, de hogy kivel éled le az életed, meg hol.. hülyeség :) ezzel annyi esélyt veszel el magadtól
2013. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehethogy igazatok van, de en akkor is hiszek bennunk, habar az igaz h sok lehetoseget vonok meg magamtol, de en valahogy bizok magunkba, de koszi a valaszokert
2013. ápr. 11. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!