Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mióta beleszerettem egy fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta beleszerettem egy fiúba nem tudok tanulni mert mindig Ő jár a fejemben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy amióta beleszerettem egy fiúba nem tudok a tanulásra koncentrálni.Pedig próbálok tanulni, de egyszerűen nem megy, mert állandóan Ő jár a fejemben.Nem tudok nem rá gondolni.Mit tegyek? 15/l

2013. ápr. 11. 22:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A legjobb megoldás: ismerd meg. Hidd el! a legvalószínűbb, hogy rájössz, az a kép, amit felépítettél magadban róla róhadtul nem a srác való énjét tükrözi. Ennyi kiábrándulsz, azt már mehet a tanulás. Nem érdemes az ilyet sokáig halogatni: minden nap olyanná képzeled el, amilyen neked kell, és szinte biztos, hogy ha egyszer meg is ismered, rájössz, hogy NA NE. ugyanolyan uncsi lapos, mint a többi. És csak elpazaroltad ezt az időt míg arról az emberről álmodoztál, aki valójában nem is létezik... pf...


Ha pedig nem így lesz, akkor összejöttök és hepiend amerikai limonádé film. De a lényeg itt is ugyanaz: ne vesztegesd az idődet!!! Egy kicsit ábrándoztál jó, ennyi pont elég, menj oda hozzá a suliban, vagy írj neki kis levelet, akármi. a Lényeg, hogy ismerd meg ,hogy tisztázhasd magadban

2013. ápr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Zubi12345 válasza:
Tudom h mar nem valami idoszeru ehhez irni meg minden de szerintem ne halgass rajuk en ugyanugy vagyok most mint te akkor. Nemtudok masra gondolni csak Ő-ra es nem megy semmi. En is beleszerettem a lanyba es probalkozom. Szerintem fontos a tanulas is hiszen a hatralevo eletunk ettol fugg. Abbol fogjuk eltertani a leendo csaladunkat es magunkat amit most megtanulunk. De kerlek ember vagy nem gep vannak erzelmeid abrandozz. Szeress. Hibazz hiszen ember vagy. Arra gondolj h Ő belole csak egy van, olyan mint Ő csak egy van. Az egesz eleted ott van a tanulasra de megelni az elso nagy szerelmet elvezni a fiatalsagot es az eletet most kell nem 50 evesen. En is igy probalok eggyensujozni akozott akinek elvarjak h legyek es aki akarok lenni. De mindig arra hajlok aki akarok lenni hiszen ezert es jelenleg meg Ő erte elek. Ha meg valaki latja ezt akkor kerem irjon nekem mert erdekel a velemenyetek. 15/F
2015. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!