Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25F. Beleszerettem egy 19 L-ba. A gondom az hogy nem tetszem neki, így el kéne felejtenem de nem tudom, mert állandó jelleggel ő jár a fejemben. Próbálom sporttal, barátokkal, bulizással, de nem megy. Hogyan sikerülhetne mégis?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Most sehogy. Talán pár év múlva....
2009. szept. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz vele személyesen? Ha semmi nem jön össze akkor kénytelen leszel más csajt keresni
2009. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mert nem jövök be neki így kénytelen vagyok elfelejteni.

Valahogy reméltem hogy valami kapcsolatot sikerül tartani de azzal tudom hogy csak megszívnám főleg amikor bepasizik ezért inkább elfelejteném, de csak egyre jobban hiányzik és egyre jobban vágyódom utána.

2009. szept. 2. 11:08
 4/6 anonim ***** válasza:
És ő mondta neked,hogy nem jössz be neki hagyd?
2009. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne add fel! Én is szerelmes voltam 16 évesen egy olyan pasiba, akinek én nem tetszettem, azt hittem beleőrülök, egész nap rá gondoltam, vele álmodtam éjjel, meg minden, akármivel elfoglalhattam magam mindig Ő járt a fejemben....azóta 3 év telt el és most már tetszem neki, mondjuk picit megváltoztam, de most kedvel, úgy érzem már nem sok kell vmi komolyabbhoz, sokat vagyunk már így is együtt:)Pedig akkor vagy 2 évig szóba se állt velem rám se nézett meg semmi.

Úgyhogy hajrá! Foglalkozz magaddal, legyél kedves, ne nyomulj és ne csajozzz előtte!!!

Sok sikert:)))

2009. szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Komolyan kíváncsi vagyok,hogy hogy néz ki a lány,milyen a stílusa,öltözködése? És neked milyen? Mennyire illenétek össze így külső szemmel? Így látatlanba mondjuk egy 19 éves emo stílusú lány,meg mondjuk egy kopasz,kigyúrt pasi eléggé ellentétek.Érted mire vagyok kíváncsi...
2009. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!