Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, vagy csak rontanék vele?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, régi jó barátom.Egy ideig nem beszéltünk, mert olyan hangulata volt...! Most megint beszélünk, és már kétszer is megbeszéltük,hogy találkozzunk, de ő mind a két alkalommal lemondta, ilyen-olyan kifogásokkal. (Én nagyon szeretem őt, de ő ezt nem tudja.) Nem tudom mit tegyek..., elondjam neki, hogy érzek vagy inkább hagyjam és próbáljam meg elfelejteni...

Még az is megneheziti a dolgokat, hogy (én hülye) belájkoltam nála facebookon, egy olyat, hogy külső,belső,esély; a válasz: külső:8 belső:9 esély:7

(Főként fiuk!!!) ezek jónak számítanak, vagy csak nem akart bunkó lenni..?!!



#fiú #szerelem #csalódottság #összetört szzív
2013. ápr. 12. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtős, ha akar valamit tőled a tag, akkor úgyis nyit, ha meg nem, akkor nem kell senkit bolygatni.
2013. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
E 3 szám átlaga 8, mediánja szintén 8. Tehát nincs esélyed.
2013. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én tuti nem lépnék a helyedben semmit.
2013. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
idegenkívüli_lény válasza: a te válaszod mit jelent? nem teljesen értem...
2013. ápr. 12. 20:16
 5/10 A kérdező kommentje:
de, hogy feljtsem el mikor mindig ő jár a fejemben...???!!!
2013. ápr. 12. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs esélyed összefoglalva.
2013. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de nagyon szeretem őt, és nem tudom elfelejteni...!!!
2013. ápr. 12. 20:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben ne mondd el, hogy szereted, úgyis visszautasítana jelen esetben.

Esetleg később, ha jól alakulnak a dolgaitok, találkoztok is, és érzed a kölcsönös szimpátiát, jobban megismeritek egymást, próbálkozhatsz, de most még inkább ne.

2013. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7 Legyen már tartásod, és ne akaszkodj, főleg ha ennyire diszkréten pattintanak.. Bocs de az írásod erről tanúskodik. Az, hogy te mit birsz, mit nem birsz az az adott pasira sosem tartozik..
2013. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Felejtős. Tapasztalatom szerint az a pasi aki akar valamit az KEZDEMÉNYEZ. Még a félénkek is, csak másképp. De mindig egyértelműen és észrevehetően.


Nekem eddig a legpofátlanabb az volt, mikor közölte egy srác: kellesz nekem. Kész pont.


A legfélénkebb pedig egy sms-t küldött, kétértelmű randi célozgatásokkal, de két sms-sel később tisztázódott, hogy tényleg randiról van szó.


Így hát... azt mondanám, nincs esélyed.

2013. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!