Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Alkalmi kapcsolatnak indult,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lolly-baby kérdése:

Alkalmi kapcsolatnak indult, szerelmes lettem?!

Figyelt kérdés
Közös megegyezéssel alkalmi kapcsolatot kezdünk.A pasi nem független,bnője van...én hü@e szerelmes lettem belé...tudom h hagynom kéne az egész kapvcsolatot,de nem megy..légyszi adjatok tanácsot mit tehetnék! Értelmes hozzászólásokat várok!

2013. ápr. 20. 19:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég erős vagy lelkileg és képes vagy ezt végigcsinálni, akkor kezdd el szívatni a faszit jobbra-balra. Te soha ne keresd. Ha átmegy hozzád szexelni, szex után azonnal menj el fürdeni, őt pedig finoman dobd ki a lakásból azzal, hogy dolgod van, menjen. Ha te vagy a pasinál, akkor szex után menj el. Kérd meg a barátnőidet, hogy ilyen-olyan ürüggyel hívjanak fel, ha a pasinál vagy. Olyankor soha ne mondd el, kivel beszéltél, még ha kérdezi is. Lássa rajtad, hogy leszarod, neked is csak a szexre kell, közben meg éled vidáman-boldogan, függetlenül az életed. Aztán jelentsd be, hogy van új pasid, mostantól ne találkozzatok egy darabig. Figyeld meg, 1 hónap múlva a pasi fogja a te küszöbödet rágni. De ezt a módszert tényleg csak akkor javaslom, ha képes vagy végigcsinálni, mert nagyon nehéz.
2013. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Megmondta a játékszabályokat...ha te felrúgod, ott hagy. Nem tanácsolom,hogy megmond. Feltéve,ha vele akarsz maradni. Ha nála változtak volna meg az érzelmek, éreznéd, tudnád..szokásosnál gyakrabban keresne,stb. Férfiaknak ez igy megy..érzelem nélkul.Mérlegelj! Vagy hallgatsz az érzelmekrol, vagy megmondod. Az se rossz,amit az elózó tanácsolt...de mi van ha nem jőn be és simán elenged.Hisz van barátnője?

Voltam ilyen helyzetbe...megérezte,h. változtak az érzelmeim...megijedt és elment...

2013. ápr. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,nagyon hasznosak ugy érzem...Igen én is arra jutottam,h hallgatok az érzelmeimről..:( nagyon nehéz de nem tehetek mást..

Nagyon sz@r ugy lenni,h délután már nem hivhatom,hétvégén se,szval nagyon megbántam már az egészet..

2013. ápr. 21. 07:51
 14/15 valook ***** válasza:
11. 13 neked ez bejött? nekem is kellene tanács
2013. ápr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A 11.13-as jot ir :). Nekm ez mindig bejott. Azzal a kulonbseggel, hogy en tenyleg csak megszivatni akartam a palikat, akik igy alabecsultek. De egyto egyig mind tepert aztan, hogy megkapjon. Es soha egyiknek sem sikerult tobbe.
2013. ápr. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!