Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A Facebookos szerelmi bánatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Facebookos szerelmi bánatok valósak? Vagy ezt már élvezetből írják ki sokan?

Figyelt kérdés

Szerintem letörlöm magam a g*cibe onnan! Egész nap azt olvasom, hogy az ismerőseim siránkoznak, hogy szakítottak velük. De nem így írják ám ki. Hanem, ilyen idióta idézeteket kiposztolnak, pl. "Akiben a legjobban megbízol, az tud a legjobban bántani..." meg ennél idétlenebb dolgok. És az ismerősök meg bíztatják, hogy "találsz te még jobbat! Jobbat érdemelsz te nála!"

És utána lesz barátjuk/nőjük, és akkor megy a "akire a legtöbbet gondolunk, azt szeretjük legjobban..." utána megint szakítanak, megint megy a "egy emberben bíztam, de mind hiába... :(" utána megint megy előröl a dolog.


Most ezt komolyan fáj nekik, vagy már szinte "élvezetből" írják ki, hogy nekik jajj de sz*r és sajnálja már mindenki őket?



2013. ápr. 26. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Töröld magad. fucking facebook.
2013. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
leirasban a valasz
2013. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az f@szbook! Tanulj meg helyesen írni!


Félre a tréfát, nagyon rossz úton vagy ha a f@szbook-on élsz, ott nincsenek igazi érzelmek, igazi emberi értékek, ott minden csak egy virtuális maszlag, az életben 1-2 kattintással nem lehet megoldani semmit.

2013. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem lógok fenn egész nap! :D 5 perc alatt végig olvasok mindent, de csak ezt az ömlengést olvasom!
2013. ápr. 26. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:

na a másikat jobban szeretem, ott gyorsabb, nem jelenik meg minden marhaság, csak ha megnyitom

igaz csak a zenék miatt vagyok ott, sokkal jobb N

2013. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Pixi3 ***** válasza:
Igen, ettöl én is herótot tudok kapni. Èn is gondolkodtam már sokszor hogy törlöm magam, de mivel nem Magyarországon lakom már az ismerösöket/régi barátokat csak ott szoktam elérni illetve ök engem.... Már jó pár ismeröst töröltem is ezekmiatt a b@alf@sz idézetek miatt (velük amúgy se beszéltem, szóval nem igazán érdekelt) Egy pár tinilány nem tudja mivel üsse el az idejét és ilyen "legjobb idézetek neked (L) <3 µ²~ßä+*#$%&°^^" oldalakat gyártanak és mérgezik a többiek agyát (és szemetelik tele az üzenöfalat).
2013. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha hiszed, ha nem, ezek az "üzenetek" általában az exnek címzett célzások.
2013. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hogy kell törölni magad? Leírnátok?
2013. ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha öt perc alatt elolvasod az ismerőseid ömlengését, akkor mégsem lehet olyan vészes a helyzet. Nem kell senkit kitörölni, magadat sem.

Vannak egyéb lehetőségek is.

Inkább ne lépj be egy darabig, ha úgy gondolod.

Vagy függeszd fel magad.

Vagy szűrd meg, hogy melyik ismerősödtől milyen típusú bejegyzéseit akarod látni.

2013. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valósnak valósak szerintem, csak ízléstelen meg buta dolog ott megosztani minden ilyesmit... főleg hogy tapasztalat szerint a legtöbb "megtaláltam az igazit" meg "szeretlek prüntyike" jellegű poszt azért van, mert nem biztosak magukban és a szerelmükben, csak bizonygatni akarnak.

Így elég röhejes, hogy 1 héttel ezelőtt "A lelki társ az az ember, ..." kezdetű bölcselkedés van, 5 napra rá meg "Nem kell egy férfi se, hogy jól érezzem magam" meg "Pedig megbíztam benne", rosszabb esetben "pfejjj te gheeecccccciiiii hogy voltál képes azzal a k...val megcsalni meg "persze most is rohansz anyu szoknyája alá, pedig van tőled egy lányom is!"

2017. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!