Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért osztják sokan az eszüket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért osztják sokan az eszüket a párkapcsolatokról, főleg fiúk, akiknek még 20-on évesen se volt még bnőjük?

Figyelt kérdés
csakmert rengeteg itteni észosztót ismerek a toplista 100-jában akik rendre huszonéves pasik, bár tagadják de nem volt még nőjük, ezt biztos forrásból tudom. Talán ezzel akarják kompenzálni magukban ezt a hiányt?
2013. ápr. 25. 02:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
És milyen ironikus amikor ennek ellenére jobban értik a párkapcsolatod problémáit mint te magad.
2013. ápr. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Most erre milyen válaszokat vársz?Honnan tudjuk hogy mivel nem értesz egyet?
2013. ápr. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Mert attól még ,hogy téged nem sütött meg a tűz, tudsz róla, hogy általában szénné lehet benne égni.

Nem kell ahhoz párkapcsolatod legyen, hogy tudjál róla véleményt alkotni, főleg a környezetedben látott rengeteg példa alapján. Nyilván itt most nem gyakrolati ismeretek észosztásáról van szó,hanem vélemény egy bizonyos jelenségről. Teljesen helyénvaló.

Attól hogy valakinek nem kell párkapcsolat sohasem, még lehet véleménye arról a kapcsolat jelenségről, és meg is tudja pl indogkolni hogy miért nem kell neki az. Az is egy vélemény, egy "észosztás."

2013. ápr. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
én még 1500. sem vagyok, ha az észosztással rám céloztál
2013. ápr. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mi az a biztos forrás? Te vagy az apjuk, Luke?
2013. ápr. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

ez a kérdés nagyon lóg a levegőben. nem is válaszolok rá.

biztos forrás, persze. maximum a hegyről lefele csörgedezik biztos forrás.

bár nem nem osztottam itt az észt és volt is barátnőm, és nem is huszonéves vagyok, és ki tudja, hol vagyok éppen a toplistán, szóval gőzöm sincs, kire vonatkozik ez a kérdés. vagy esetleg a moderátorok közül tette ezt fel valaki, aki látja név nélkül is, hogy ki kicsoda?

és miért baj, ha huszonéves és még nem volt nőjük?

mondjuk lehet, bizonyos kérdésekre még ők is jobban tudják a választ, pl. hallottak már 72 órás tablettáról és egyebekről, amikről mások, akik kapcsolatban vannak, még nem. de lehet, nem ilyen kérdésekre gondolsz, szóval mindegy.

2013. ápr. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az eddigi kudarcaikat a szájukkal kompenzálják. A szájhős szót nem véletlenül találták ki.
2013. ápr. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Van benne valami, de általában ugyan azt a hülyeséget nyomják.

"Jaj nem baj, h dagadt/vékony/szűz/csúnya/alacsony meg stb vagy!"

2013. ápr. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy kivülálló olykor hamarabb mutat rá azokra a hibákra amiket a két fél a rozsaszin köd miatt hajlamos figyelmen kivül hagyni. :)

Én is bárkinek tudok szerelmi tanácsot adni, és mégis egymás után futok bele a hülyébbnél hülyébb kapcsolatokba. :)

2013. ápr. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mert sokra tartják magukat, úgy hiszik a csúnya belső tökéletességet takar. Mindig a külsejükre fogják a barátnő hiányát, az okoskodás és nőgyűlölet az egyetlen amihez értenek. Minden párkapcsolati kérdésben a nőket szidják, szóval rájuk lehet ismerni.
2013. ápr. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!