Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy az idosebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy az idosebb férfi-fiatalabb no kapcsolatot általában nem itélik el de a FIATALABB FÉRFI-IDOSEBB NO KAPCSOLATOT sokan elitélik?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 15:59
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
63%
Én is olyanban vagyok, mármint én vagyok az idősebb. Ugyan csak 4 hónappal, de a szüleimnek ez sem tetszik. Nem tudom a választ. Talán azért, mert ahogy anyám is, mindenki úgy gondolja a fiatalabb pasi éretlen.
2013. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
69%
attól függ, mennyi a korkülönbség.
2013. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
89%
nem itélik el, csak sok ember nem képes elhinni hogy egy ilyen kapcsolat működhet
2013. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
81%

kedves kérdező, azért mert elfogadott az első felállás

utóbbit nem, mert csak mostanság merik felvállalni,

pedig jó ez szerintem N

2013. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%
Mert az emberek buták.
2013. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
85%
Drága kérdező, te melyik vagy? Na nem is ez a lényeg nekem is volt 22 évesen 39 éves barátnőm és tojtam a huhogókra de azt gondolom hogy mindennek ára van ha egy idősebb hölgy összejön egy fiatalabb pasival és akor miatt már mondjuk nem tud neki gyereket szülni és a srác ebbe belemegy akkor viszont ne hülyítse áltassa hanem legyen vele együtt rendesen és ne arra hivatkozzon hogy "jaaj kötelességeim vannak"
2013. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
52%
Mert pl egy 30 éves nőnek már ideje családot alapítani,míg egy 30 éves( inkább fiatalabb) férfi még rá is ér pár évet. Másképp vannak bekötve a nők.Érettebbek is meg a biológiai órájuk is (sajnos) ketyeg.
2013. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
60%
Mert mint az élet minden területén, itt is más mércével mérik a nőket és a férfiakat! Nincs egyenjogúság! Hiába hirdetik a pasik az ellenkezőjét!
2013. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
70%
Köztem és a barátnőm között 4 év van ő 22 én 18 és senkinek sincs vele baja, egyébként igen valószínűleg az emberi hül.yeség az ami miatt elítélik..
2013. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
83%

Berögződött a modell, hogy milyennek kell lennie egy férfinak párkapcsolatban, családban stb. ezt automatikusan íródik a férfi korára is. Lehetőleg legyen dominánsabb korban, mert akkor biztos az is releváns hogy tapasztalt, értelmesebb, megérett a családfenntartó és védelmező szerepre blabla..

Az én nagyszüleim korában az volt a bevett, hogy mai viszonylatokban még fiatalnak számító korban házasodtak. Szóval kb. 18-20 éves korukban. Pedig ha azt vesszük, akkor is csak fiatal felnőtteknek számítottak...

Ez még egy ideig biztos így lesz, pedig én szerintem sincs semmi elítélendő a fiatalabb férfi-idősebb nő kapcsolatban. Engem sokkal jobban kiakaszt, amikor a tizenéves lányokat hajtják a harmincas éveikhez közel álló férfiak.

2013. ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!