Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak a jó pasikhoz vonzódom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a jó pasikhoz vonzódom, de én nem vagyok szép. Erőltessek magamra olyat, aki nem tetszik, különben mindig egyedül leszek?

Figyelt kérdés

Más is van ilyen lehetetlen helyzetben?:D

Sztem igazságtalan. Azért mert nem vagyok szép még nem fogok a szintén nem szép fiúkhoz vonzódni. És ez nem döntés kérdése. Persze a jobbak meg átnéznek rajtam. Akkor nekem a magány jutott erre az életre?


24/L



2013. ápr. 27. 16:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Mit takar az pontosan hogy nem vagy szép, mert azért ez is elég relatív?!

Bocsi a kifejezésért, de olyan bottal sem piszkálnám meg kategória vagy azért még egy jó belsővel tudsz kompenzálni?

2013. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért azt nem hiszem, hogy minden jó pasinak csak a szex kellene, egy jó testbe is születhet egy érzékeny lelkű, akinek más az értékrendje.

Próbálok én kompenzálni, de hát megértem a másik oldalt is, ők is úgy vannak mint én, hogy hiába vagyok remek belül és vidám meg talpraesett, ha egyszer nem indulnak be rám:D De nem baj, jó lesz ez így, akivel egymásra kell találnunk úgyis egymásra találunk szépség ide vagy oda.

2013. ápr. 27. 19:25
 13/25 anonim ***** válasza:
De akkor meg minek tetted fel a kérdést ? :D volt értelme? Most elpocsékoltam 6 percet amig válaszoltam... légyszives add vissza nekem !! Még ilyet ? ! :D Ha meg vagy békélve magaddal akkor kár erről beszélni :))
2013. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom szimpatikus vagy, tuti jó arc lehetsz:D


24/F

2013. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
27%

Persze, ilyenekből lesznek a búzák :))


"egy jó testbe is születhet egy érzékeny lelkű, akinek más az értékrendje. "

2013. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
79%
Én megértelek. Alacsony, sovány srác vagyok és nekem is csak a vékony, csinos lányok jönnek be, persze én is megkaptam már, hogy egy szívtelen dög vagyok, pedig ez nem választás kérdése, hogy kihez vonzódunk szexuálisan.
2013. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 kizcar ***** válasza:

Úgy vagyok a dologgal mint te. Hiába jöttek oda hozzám lányok, hogy szívesen megismerkednének velem, nem tettem semmit, mert egyáltalán nem fogott meg a külsejük, pontosabban az arcuk, ami számomra nagyon fontos. Elég vizuális beállítottságú vagyok. számomra nagyon fontos a szép. Boldogságal tölt el ha valami szépet látok.

Nincsen barátnőm már nagyon régóta, de megfogadtam, hogy nem jövök össze olyan lánnyal aki nem jön be. Ezért sokan le is hülyéztek, mondván, hogy mit számít ha a csaj nem egy modell arcú. Én meg őket nem tudom megérteni, hogyan tudnak olyannal összejönni aki nem is néz ki jól.

Azért vannak ilyen elvárásaim, mert jóképű vagyok mások szerint. Többen is mondták már, hogy el kellene mennem modellnek. A testem kisportolt. Ennek ellenére egyébként hűséges személyiségem van.

Egyébként tényleg nagyon sokat számít mennit adsz magadra.

Láttam már olyan csajt akinek hiába volt nagyon csinos arca, tündöklő szemei, de nem adott magára. Haja, ruházata a béka segge alatt. Nem kéne.

De láttam olyat is, aki nem volt egy Kristin Kreuk, de adott magára, és össze is jöttem vele.

Azt ne felejtsd el, hogy a frizura és hajszín nagyon sokat számít. 50%. Ha meg akarsz szépülni, kérd ki egy mesterfodrász tanácsát, milyen frizura illene legjobban a fejformádhoz.

Szerintem nem lehetsz csúnya lány, csak szigorú vagy magadhoz.

Szia

2013. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Az túlzás, hogy meg lennék elégedve magammal és volt számomra hasznos válasz (úgyhogy nálam marad a 6 perc:P)

Időnként újra és újra végigjárom ezt a kérdést magamban, de az igaz, hogy a végén általában sikerül megbékélnem. Sőt, kifejezetten viccesnek tudom látni a helyzetem, mert van bátorságom nem lemondani arról, amit szeretnék és az esélytelenek nyugalmával indulva simán merek jó pasikhoz közeledni, így egyszer még talán össze is jöhet a dolog. Persze ha jó sok évig egyedül maradok, valószínű nem fogok már annyit nevetni ezen...

A hajam nekem elég fontos, mert ez pont olyan amin változtathatok. Erre figyelek és szeretem is, bár még nem dicsérte egy fiú sem halálra. Egy kicsit szigorú is vagyok magamhoz,igen:P:D

2013. ápr. 28. 23:33
 19/25 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ebben az esetben igazságos.Mégis mi az amivel megkaphatnál jó pasikat?Az ilyen pasik a legjobbak közül válogatnak.Te a legjobbak közé sorolod magad?Na látod hogy nem.Annyira birom az olyanokat akik nincsenek tisztában azzal hogy mit jelent az önmagukhoz képest reális elvárás.
2013. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg igazságos, ha nem vagy szép, nem lenne igazságos egy szép pasi idejét rabolnod. max szex , és annyi.
2013. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!