Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol találok ilyen srácot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ilyen srácot? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Én egy 18 éves bi srác vagyok.. és a szerelmet keresem...XD

ha nem is azonnal a szerelmet, de egy olyan korombeli srácot akivel jókat tudnék dumálgatni, nagyokat bulizni..és akár járni is..

Melegek, biszexek ti hogy ismertétek meg a párotokat??

Hol találok ilyen srácot??

Mekkora akorkülöbség köztetek??

lehet írni privit...

Ha utálod a melegeket, ne szánd rám az értékes perceid.. inkább szeretkezz egy csajjal...:D



2013. máj. 5. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Őszintén szólva,nem tudom,tudnék-e szeretni pasit.A szex az más...talán több infó kéne rólad.
2013. máj. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legkonnyebb a meleg helyeken,en mindig ott jottem ossze fiukkal,a jelenlegi parommal is.Ha Budapesten laksz,ott valaszthatsz szauna,barok,szorakozohelyek kozott,a korkulonbseget hogy kit szeretsz,meg mit te dontod el,vannak mindenhol fiatal meg akik nem epp azok :)
2013. máj. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
itt :D
2013. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

..igen tudom :( Budapest... ott lehet ismerkedni..de én Szegedi vagyok..és messze van... nem tudok mindig felutazgatni.. :(

am köszönöm a válaszokat eddig is.. és már elég sokan írtak rám is nekik is köszönöm.. jöhetnek még válaszok! :D

2013. máj. 6. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a szegedi pics@ember?? :'DDD bocsi ez kihagyhatatlan volt. Amugy meg remélem őszintén h megtalálod amit keresel, sok sikert, a lényeg h vállald fel h bisex vagy! Én is az vagyok valamennyire szoval megertelek... 16l
2013. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szegeden garantáltan van meleg szórakozóhely, az egyetemen is van valami meleg klub, sztem náluk érdeklődj.
2013. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Xd nem nem én vok a pics@ember..de láttam már...és köszi a bíztatást... A barátaim előtt már fel is vállaltam közel 30 emer...

És sajnos nincs meleg szórakozóhely..kettő volt tudtommal de bezárt nem is olyan rég

2013. máj. 12. 10:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy hogy ismertem meg, az vicces lesz. Valaszolt az egyik kerdesemre, es utana uziben dumalgattunk, majd osszejottunk.

Hogy hol talalsz ilyen embert, -az en szerencses esetembol kiindulva- a valasz: itt.

Korkulombseg: 4 ev. En: 15; o: 19.

2013. aug. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!