Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki 1,5-2 havonta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 1,5-2 havonta mással van párkapcsolatban, az tényleg szeretheti őszintén? A Facebookon azt olvasom, hogy szereti. De ha hamar cserél barátot, akkor is?

Figyelt kérdés

Van Facebookos ismerősöm. És ez a lány folyton írja valamelyik barátja képéhez, hogy "jajj, imádlak! cuki vagy! szeretlek!". Aztán 1-2 hónap múlva azt látom, hogy már megint új barátja van. És nem a csajt tették ki, hanem Ő szereti a barátait cserélgetni.

De azt írja mindig ha van barátja, hogy "nagyon nagyon nagyon szeretleeeek!" De ezt Ő komolyan is gondolja?

Ha 1-2 hónap múlva új barátja lesz az embernek, azt is szeretheti igazán?



2013. máj. 5. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő komolyan gondolja. De soem kapja meg azt a szeretetet, amit egy hosszabb kapcsolat nyújt.
2013. máj. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet egyszer valaki nagyon osszetorte a szivet, es nem akarja megegyszer atelni azt a csalodast. Szerintem ezert dobja ki ilyen hamar, es ilyen gyakran a baratait. Nala ez egyfajta vedekezes lehet,h o dodja ki a pasit, mielott a pasi dobna ki ot.
2013. máj. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 2-esnek van igaza. Ezt a lányt valószínűleg nagyon átvágták egyszer. Azért szakít mindegyikkel pár hónap után,mert fél hogy az egyikbe beleszeret,és "elköveti ugyanazt a hibát".(A srác,kidobja,megcsalja stb.) De közben meg szeretetre vágyik,ezért van ilyen sűrűn pasija.
2013. máj. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-2 hónap alatt még nem is lehet szeretni valakit. Ez a lány egyszerűen ribi, akinek a szex a legfontosabb.
2013. máj. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a lanyt egyszer nagyon meghagjak es akkor senkit sem fog athagni.Amugy sztem nem gondolja komolyan azt a "szerelemkifejteses" dolgot.
2013. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem tudom... a 15 éves sógornőm cserélgeti így a pasijait...


de ettől még lehet, hogy ezt a lányt megbántották, és nem akar szerelmes lenni, így inkább előbb dogja a pasikat.


27/N

2013. máj. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!