Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most nem provokatív, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem provokatív, és irigykedéstúl mentesen kérdem! Facebookon nem lehet privátban nyáladzani?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönnének az "irigy vagy? Neked nincs pasid/csajod?" válaszok, elárulom, hogy ezekre én nem irigykedem.

Van pár ismerős, aki 1-2 havonta újjít magának "szerelmet" és mindig Facebookon olvasom, kiposztolnak egy képet, sőt, közös képet, és megy a "de cuki vagy szeretlek!" Én is téged, puszi!"

dolog.

És ezt mindenki látja.

De kérdem én, ez villogás?

Privátba nem képesek leírni, hoyg szeretik a másikat? Ahol csak tényleg az a személy látja, akinek szól?

Mert mikor az a 500-600 ember olvassa a képnél, hogy "jajj de szeretlek, imádlak!" akkor olyan érzésem van, hogy Vajon az a 5-600 embert érdekli ez?

Szóval azért csinálják, mert idióták, és villogni akarnak?



2013. máj. 5. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazad van sajnos. 19/L de ez ellen úgysem tudunk mit tenni. :)
2013. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kérkedni akartnak vele, hogy nekik mennyire jó stb...

Nem szabad velük törődni mert csak felidegesíteni lehet velük magad.

2013. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Villogás, de ezek általában mindig pofáraesnek :D
2013. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5-600 emberből aki nem kíváncsi rá, letilthatja őket nyugodtan, meg eleve nem kötelező bejelölni olyanokat akikre nem kíváncsi az ember. De igen, természetesen elintézhetnék privátban, csak nem akarják.
2013. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

O, ez meg a jobbik eset! Egyik ismerosom, szerelmes verseket posztolgat, ala 30 komment, hogy 'szeretlek eletem, nalad jobbat soha nem talalnek!'. Es ezt miutan 1 hete jarnak... Aztan ra 3 hetre vege. :)

Szamomra ez szanalmas. :D

2013. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De lehet, csak valaki inkább teszi nyilvánosan. Végül is, szíve joga.

Én szerencsére nem mozgok ilyen körökben, egyetlen ismerősöm van, aki ilyen, őt meg letiltottam :)

2013. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szelesoldier ***** válasza:
Párom húga ugyanez. Alig vannak együtt kis ideje és ez megy állandóan. Virtuális szerelem. Ha együtt vannak meg mint két karót nyelt majom. Bírom a sógornőjelöltem de ezt kifejezetten utálom benne. Ja és a legjobb hogy az exével foglalkozik minthogy a jelenlegi nagy "szerelmével". Érthetetlen számomra de ugyanakkor ahogy az előttem szólók is megmondták: miért érdekeljen? Zavar picit de amúgy tojok rá.
2013. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:

Rendkívül gyerekes és szánalmas dolog ez, én is rühellem az ilyet, de ez van, nem vagyunk egyformák. Sok ember van akinek az a legfontosabb, hogy a külvilág felé mutasson (és nem csak ilyen téren), belül meg üresség van csak. Ilyen korban élünk.

26F

2013. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Teljesen megértelek.

Van egy ismerősöm aki kényszert érez rá, hogy közölje a világgal, hogy "inkább veszekedne a párjával, de nélküle soha", képeket rak ki, állandóan posztolgat a srác falára (szeretlek, imádlak, jaj de édes vagy hogy ágyba hoztad a reggelit).

Mivel boldog kapcsolatban vagyok, nem az irigység szól belőlem, csak nem érdekel a kapcsolatuk minden mozzanata.

Nekünk pl. 1 év után az sincs kirakva, hogy együtt vagyunk, mert aki közel áll hozzánk úgyis tudja a többiek meg nem érdekelnek.

2013. máj. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van aki csak a facebook-ot nem tudja kezelni, fel sem fogja, hogy ki látja az ő bejegyzését.


Azt, hogy privátban mit beszélnek, te nem látod, de ilyenkor lehet, hogy átváltanak arra is.

2013. máj. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!