Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van most vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van most vele?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akit lassan 1 éve ismertem meg. Nem járunk, de néhány hónappal ezelőtt szakított a barátnőjével és utána 1-2 héttel később csak úgy lesmárolt. Nekem kezdetektől fogva nagyon bejött, de nem mertem elmondani neki. Az a baj, hogy nem járunk csak akkor, amikor kettesben vagyunk. Egyszer azt mondja, hogy nagyon szeret és hogy fontos vagyok neki, máskor pedig azt, hogy csak barátságból szeret és amikor ezen egy kicsit megsértődtem elkezdte mondogatni, hogy jólvan azért érez egy kicsit többet is, én még akkor sem voltam teljesen nyugodt, erre jött azzal, hogy a világon mindennél jobban szeret meg hasonlók. Senkinek sem mondtam még el, mert mindenki furán nézne rám miatta. Segítsetek, hogy mondjam el neki, hogy mi bánt vagy mit csináljak? Nagyon fontos, mert már kb minden nap az éjszaka közepén felébredek és ezen rágódom órákig.

2013. máj. 10. 10:35
 1/3 anonim válasza:

Nem hiszem hogy neked kellene ezen rágódnod.

Nem gondoltál arra hogy valami pótlásra akar használni és ezért csinálja veled ezeket? (nem akarlak megbántani)

2013. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az előttem szólónak szerintem igaza van! szakított a barátnőjével ezután meg játszadozott veled de járni meg nem akar..szerintem mondd meg neki hogy vagy jártok vagy hagyjon!! ez így nem mehet!
2013. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, és nem bántottál ezzel. beszélni fogok vele..:) xx
2013. máj. 12. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!