Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakinek az első szerelme olyan tökéletes volt, hogy utána tényleg nem talál nála jobbat?

Figyelt kérdés
Csak mert én jelenleg így érzem... egyszerűen úgy érzem, nem fogok még egy olyan embert találni, akivel annyira egy hullámhosszon leszünk, mint a volt barátommal.

2013. máj. 12. 20:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérdező én megértelek ugyanezt élem át. Belőlem sem kér a párom. Hidd el lesz majd aki megközeliti őt is :) Ne temesd el örökre a szerelmet.. 24/L
2013. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok szerintem... Nem kell senki más, nem érdekel hogy szebb vagy jobb- e, egyszerűen nem kell, csak ő...
2013. máj. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Minden kapcsolat emberfüggő és két egyforma eset nincs. Mondják az okosok. Nekem 4 éves kapcsolatom volt, több mint 2 éve lett vége, de hiszem hogy senkivel nem lesz már olyan. Nem is tolonganak az alanyok, de annyira nem érzem azt mással, ha van is... Szerintem van olyan embertípus vagy szerelem, amit nem lehet elfelejteni. Már a 2 év alatt hittem azt, hogy minden oké, de nem. Megjegyzem, lezáratlan, hirtelen szakítás volt a részéről. Ma írtam smst hogy olyan, mintha tegnap történt volna...30/F
2014. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt írom de a jó ég mentsen meg az ilyenektől.Mégis kinek lenne kedve másodhegedűst játszani,míg a másik örökké az IGAZI után ácsingózik.
2016. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
jelen..
2016. márc. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!