Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha lenne egy borderline...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy borderline személyiségzavaros lány, akinek bejössz, járnál vele?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 15:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hiába írod ki ezeket a kérdéseket ezredjére,a válaszok ugyanazok maradnak.
2013. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ui (#9).: A borderline nem játék, vagy egy izgalmas kaland, ami fűszerezi a kapcsolatot, hanem egy állapot, amivel vagy együtt tudsz élni, vagy nem, de nem olyan, hogy hmmm, fél évig tök érdekes, basszus, most már unom, nem lehetne valamit kezdeni vele? Legalábbis én így látom, attól függetlenül, hogy sikerülne-e tolerálnom egy borderline-os lányt, vagy sem. Szóval jobban belegoondolva nekem kicsit felelőtlennek tűnik, hogy "biztos érdekesebb lesz tőle a kapcsolat", meg ilyenek, de lehet, hoyg megint túl komolyan veszem magam, és az igazság valahol a kettő között van...:P
2013. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
10+ évet húztam le eggyel, most már az első jelnél dobnám.
2013. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%
Ezt a kérdést 3 naponta muszáj feltenni? Így is mindig ugyanazok a válaszok...
2013. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Adnék neki esélyt, igen. Bár, nekem is személyiségzavarom van, csak nem borderline. :D


21/f

2013. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
39%
Az már azt jelentené, hogy egy lánynak bejövök!!!
2013. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Ezerszer inkább egy mókás igazán bolond, mint egy idegesítő épp csak bolond.
2013. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Juj látszik,hogy nem találkoztatok még ilyen emberrel. Aki szerint ez izgi,meg kaland..hát.. Inkább pokolian nehéz. Hiába akarsz segíteni,meg szetetni,nem lehet,nem is hagyja. Retteg attól,hogy elhagyják,fél a kapcsolattól,ugyanakkor akarja,de ha megkapja mégse jó.

Szal ha van az a baj,ha nincs meg az. A hangulat hullámzik,olyan akár az időjárás,van,hogy reggel még imád,de délben már belédköt,és ki akar dobni,miközben semmit se tettél és csak pislogsz,két órával később megint szeret.

Ha vmit megígér,azt ne vedd készpénznek,mert simán meggondolja addig ezerszer.

Szal én többet ilyennel sose,pedig nagyon szerettem mindezek ellenére is,ezekkel is,de teljesen felőrölt.

2014. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!