Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek? Szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Szeretem, de ez így nagyon nem jó.

Figyelt kérdés
A páromnak rengeteg dolga vannak (lovai, apukáját műtötték anyukája alapból nem tud dolgozni szóval ő csinál kb. mindent.) megértem meg rendes tőle hogy ennyit segít és tényleg nem várom el hogy otthagyja.. de kb. 3 hete iskolán kívül nem voltunk együtt..és nagyon megváltozott a viselkedése.. ha megölelem csak lóg a keze vagy megölel, de nem úgy mint eddig.. ha hajolok felé puszi reményében rosszabb esetben elhajol.. utoljára 3hete csókolt meg.. azelőtt mi voltunk akik soha nem veszekszenek imádják egymást.. már a másik gondolatát is tudják.. most meg.. a hétvégén sem találkozunk.. hétfőn vizsgázik.. utána meg én.. eléggé oda vagyok... 3napja csak sírok [csodálom hogy nem száradtak ki a könnycsatornáim:O]

2013. máj. 25. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg rengeteg stressz és terhelés éri ami eltereli a figyelmét és lefárasztja. Légy hozzá türelmes, ha szeretitek egymást akkor ez csak átmeneti.
2013. máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hulla fáradt és stresszes. Amellett, hogy türelmes és megértő vagy vele, esetleg megkérdezhetnéd, hogy miben tudsz segíteni neki. Biztos nagyon örülne, ha nem egyedül kellene robotolnia, meg hasonló helyzetben neked is jól esne a segítsége. Ha mást nem, legalább kibeszéli magából a feszültséget, néha már az is nagyon sokat segít.
2013. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kérdeztem amiben tudok segítek neki.

Valószínű, hogy dobva leszek..(most beszéltünk telón)

2013. máj. 25. 15:00
 4/7 kalinkaa válasza:
Sajnálom, hogy így alakult a kapcsolatotok, de ha már csak fájdalmat okozott neked hetek óta a találkozás, talán jobb is ha szakítatok! Jegyezd meg, jobb a bíztos rossz, a bizonytalannál! Könnyebben feltudod dolgozni, hogy vége! Sírni jó dolog, mert megkönnyebbülsz! De ha kisírtad magad, koncentrálj a vizsgára, és próbálj pozitívan gondolkodni! Őt nem neked szánta a sors! Valami szebb, és jobb vár rád!!! :)
2013. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig soha nem fájt igazán miatta.. most összeomoltam.. úgy érzem végem..és nem érek semmit,,
2013. máj. 25. 17:31
 6/7 kalinkaa válasza:

Természetes, hogy így érzel, de lesz majd jobb is meglátod!

Nagyon sok minden vár még rád, az életben! Sírd ki magad, és állj talpra! Legyél erős! Azt a hülyeséget, hogy nem érsz semmit, meg felejtsd el! Valakinek te vagy a még meg nem talált kincse! Hidd el elöbb utóbb megtalálod a párod! :)Sokkal boldogabb leszel, mint most voltál, ha majd olyat találsz, aki teljes odaadással szeret! Meglesz az idővel! :)

2013. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vége van..barátok maradunk..
2013. máj. 26. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!