Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lezbibe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lezbibe. Nagyon megszívtam?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 23:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a dugás miatt kell, akkor mi a probléma? Legyél a közelében, legyél jófej, még az is lehet hogy ő fog kezdeményezni(IDŐVEL, TALÁN). Ha biszexnek vallja magát, az valószínűleg azt jelenti hogy esélyt mindenkinek ad, aztán majd később kiderül hogy mi lesz belőle.

Szerintem hülyeség cirkuszt csinálni abból ha valaki különböző nemű partnereket váltogat. Ha elhagy téged egy lányért, az végeredményben nem más mintha másik srácért hagyna el: elhagy és kész.

Engem pont nemrég dobott ki egy srác, amikor megtudta hogy bi vagyok. Én azért mondtam el neki, hogy lássa komolyan gondolom a kapcsolatot és őszinte akarok lenni vele. Ő meg úgy értette hogy nemcsak pasikkal de még csajokkal is meg fogom csalni. Kéremszépen. Eleve nem értem, hogy miért kell feltételezni a megcsalást/elhagyást. Ha pedig mégis megtörténne, nekem édesmindegy lenne hogy milyen nemű a konkurens fél.

Ez persze személyes vélemény, de annyit mondhatok, hogy egyátalán nem biztos hogy megszívtad.

2013. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Van amikor egy lány még nem érett annyira, hogy ténylegesen rájöjjön, melyik nemhez vonzódik. Én is azt hittem magamról, hogy bi vagyok, aztán összejöttem egy pasival, és rájöttem, hogy borzalmas. Nem éreztem jól magam vele, nem is voltam belé szerelmes, csak valami kicsi vonzalmat éreztem, amit talán a szimpátiával kevertem. Nem tudom. Akkor még próbáltam volna elnyomni magamban a másságom. Egyszerűen undorodtam magamtól is, miután összejöttem a sráccal, nem értettem, hogy hogy voltam erre képes. Most legalább tudom, hogy mi az, amit akarok és mi az, amit nem. Lehet, hogy a lány is így van vele. De ha már elég érett, és azt mondja magáról, hogy leszbikus, akkor fogadd el amit mond. Az meg hülyeség, amit az egyik kedves válaszoló írt, hogy "meg lehet téríteni". Látszik, hogy mennyire tisztában van ezekkel a dolgokkal.

2013. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 nemethhedi válasza:
35%
Még összejöhetsz vele.Ha megismer, megszeret, nem lesz leszbikus, mert beleszeret egy fiúba.Sok sikert nála, pedálozz!!
2013. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 13-as!

Rendes tőled, hogy próbálod feldobni a kérdezőt, de olyan nincs, hogy "nem lesz leszbikus". Gondolom, hogy pasi vagy... Ha odamenne hozzád egy meleg srác és pedálozna, akkor egyszercsak te is nem lenné heteró többet? Vagy mi?


Kedves kérdező!

Együtt tudok érezni veled. Ilyen helyzetben csöppet sem vigasztal, hha azt mondják, hogy majd kisseretsz belőle, nekem is mindig ezt mondják... Az egyetlen dolog, amit tehetsz az az, hogy próbálkozol, ameddig bírsz, hogyha tényleg fontos neked, és akkor ki fog derülni, hogy van-e benne vmi kis biszex hajlam. Én mindig azzal nyugtatom meg magamat, hogy kivételek sokszor vannak, úgyhogy akár te is lehetsz kivétel.

Ha viszont látod, hogy nincs sok esélyed ne keseredj el. Előbb-utóbb lesz más. Persze addig elég szar lesz, de azért vannak barátai az embernek, hogy amikor kell, akkor le itassák:D


Sok sikert! Kitartás, erő, egészség!:D


Üdv: egy leSZbikus lány

2013. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

20 évesek vagyunk, ő is látja hogy nem megy neki a csajokkal...aztán lehet hogy még nem talált olyat aki rendesen megbecsülné...

sajnos szegényem zavaros sajnos, mmint ezt úgy kell érteni, hogy személyiségileg lenne hova fejlődnie, és ezt nem rosszból mondom, érnie kellene még. De értékes ember, és már fogalmazott úgy hogy a lányok szétszedik(rossz értelemben), hogy rossz neki...

2013. jún. 4. 23:07
 16/16 anonim ***** válasza:

12-es vagyok. Ebben az esetben viszont nem is értem, hogy honnan jött neki, hogy lányokkal is próbálkozzon. Volt már egyáltalán szerelmes valaha is?

Ha valóban kicsit le van még maradva hozzád képest a fejlődésben, akkor lehet, hogy hagyni kellene, amíg megtalálja a helyét a világban. Amíg ő maga sem tudja, hogy mit akar, és esetleg összejönnétek, lehet, hogy rövid időn belül téged is ott hagyna, mert még mindig másra vágyik. Aztán az is lehet, hogy pont melletted horgonyozna le, mert értelmet nyert az élete. Ez attól függ, hogy mennyire jöttök ki emberileg egymással. Ha nem vagytok egy súlycsoportban, akkor sok lenne a vita köztetek.

Próbálkozz nála, esetleg hívd el valahová csak úgy, egy idő után meg kérdezd meg, hogy mit érez. Tudna-e szeretni egy fiút, el tudná-e képzelni, hogy pasival éljen a későbbiekben, testileg és lelkileg is vele legyen. Ez majd elgondolkodtatja (remélhetőleg). Ha meg vagytok olyan viszonyban, akkor kérdezz rá egyenesen, hogy lenne-e esélyed nála.

2013. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!