Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 13 éves nagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 13 éves nagyok és van egy lány akivel nagyon jó barátok vagyunk, és én fülig szerelmes vagyok belé. Csak az a baj, hogy ő szerintem nem ÚGY tekint rám.

Figyelt kérdés
13 éves nagyok és van egy lány akivel nagyon jó barátok vagyunk,és én fülig szerelmes vagyok belé.Csak az a baj ,hogy ő szerintem nem ÚGY tekint rám.Most mit tegyek?
2013. jún. 3. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A b betű beragadt?
2013. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szervusz! Ha úgy érzed, hogy ő vele hosszabb távon is jól el lennétek, és akár szeretni is tudjátok egymást, nem csak te lennél bele fülig szerelmes akkor mond el neki. Ne félj. Maximum jót nevettek rajta, de legalább túl esel ezen, és nem fogsz évekig gondolkodni azon mi lett volna, vagy mi lenne ha. Ha esetleg úgy érzed, mégsem, akkor a barátságotokat ne tedd kockára ezzel. Akkor inkább hagyd, had éljen, élj te is, találsz még lányt. S legalább mellette maradhatsz. Sok sikert bármelyik verziót is választod. Remélem valamit segíthettem neked.
2013. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyszer volt egy lány akinél szebb lányt addig nem láttam. Őneki elmondtam mit érzek és eléggé meglepődött. Ő mondta,hogy nem szeret,de én reménykedtem,és erősködtem. Egyszer nagyon rövid ideig jártunk is,én meg elhiiem,hogy szeret(Mondjuk ő nem mondta én meg nem kérdeztem).Az osztálytársaim elég sokat piszkáltak vele(néha még ma is).

Én attól félek(sőt biztos vagyok benne),hogy az a lány akiről a kérdésben írtam nem szeret és úgy járok vele,mint a másik lánnyal.Azzal is jó barátok voltunk,most neg már alig bírok a szemébe nézni.

2013. jún. 3. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!