Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen csajba sosem leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen csajba sosem leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

Undorodom attól, hogy megcsokoljam, nem szívesen szexelnék vele, igazabol attól is undoridom kicsit, hogy szexeljek vele.

Talán még szájra puszit sem szívesen adnék neki. Külsőre sem tetszik.

Idővel beleszerethetek?



2013. jún. 6. 07:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

szerintem igenis beleszerethetsz...

én is ugy álltam neki, hogy hát nem jön be aztán beleestem mint ló a gödörbe és már 4 hónapja nem birom elfelejteni... SOHA NE MONDD, HOGY SOHA!!

2013. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem picsognek, amúgy meg belém van esve szoval.... Pedig egyáltalán nem adtam neki jelet h akarnék tőle valamit.

Nehéz helyzet...

2013. jún. 6. 08:55
 13/24 anonim válasza:
sajnos igen
2013. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
45%

Ez eséjtelen . A szerelem egy biólógiai fojamat aminek során olyan párhoz vonzodsz meg harcolnál a tőbi himel érte akitől erős egéséges utódaid lenének.

Ha ránéez és hányingert kapsztőle akor nncs értelme megha alaklmikba sincs bene anyiböl egy szexi prostit is meghuzhatsz mint amit rá kőltesz.


Az arab elmegy a mecsetbe az imám hoz tanácsot kérni.

Hogy mijen feleséget vásároljon mgának.

Egy szépet aki fojton megcsalná.

Vagy egy csunyát aki hüséges lene hozá.

Mire az imám azt mondja mit ezsel sziveseben egy szét izletes tortát amivel másokon is osztoznod kell , vagy egy rakás szaart egyedül eszel meg?

2013. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%
hát én inkább a sz*rt
2013. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Akkor is a sz.rt ha szexuálisan és sehogy sem kivanod?

Egyáltalán nem könnyű helyzet mert akkor mar járnék vele ha ennyiből allna az egész hogy eldöntöm h járok vele és kesz

2013. jún. 6. 10:26
 17/24 anonim ***** válasza:
Szart enni vagy nem enni ?
2013. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Na ja beéred ezzel vagy nem kapsz semmit választhatsz.
2013. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
figyu! nekem is van egy csaj barátom, akit nagyon csípek, kedvelem őt meg minden, de egyszerűen nem tudnám megdugni...szexuálisan nem vonzó számomra. még szerencse, hogy nem nyomul, így megvagyunk mint barátok
2013. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha bele tudnál szeretni rögtön megszépülne és már kivánnád is..
2013. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!