Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

Külsőre egyáltalán nem tetszik a lány, de nagyon sok mindent megbeszeltunk mar együtt, neten napi kapcsolatban állunk, sok mindent tudunk egymásról.

Én azon gondolkozom milyen lenne vele kapcsolatban lenni stb. Mostanság mar a külseje is kevésbé kezd érdekelni.

Lehetséges hogy bele fogok szeretni?

Ő 1000 hogy örülne ha mi járnánk, mert mar célzott rá.

Viszont nekem nem tetszene a régimódi gondolkodása szex terén. Ő tuti csak a vaginalisban lenne benne, de én többet szeretnek, nekem annyi nem lenne elég.


Bele fogok szeretni?

Ha tegyük fel járni fogunk, nem lesz probléma az eltérő nézetek miatt?


En 21 ő 20



2013. jún. 8. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vonzódsz hozzá valamilyen szinten, de ha szerelmes sem vagy és a szexben tudod, hogy nem fog kielégíteni amit ő tud adni neked, akkor mit is akarsz tőle?

Bár ami azt illeti, húsz évesen én sem tudtam volna elképzelni az orális szexet, de a szerelem csodákra képes.... :-)

szóval azért ne írd le egyből...

2013. jún. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaza van az előző válaszolónak, "a szerelem csodákra képes". :)

Én egy olyan lány vagyok, aki nehezen tudja kimutatni az érzéseit. Most komoly kapcsolatom van, és a barátom kihozta belőlem a maximumot, monthatom úgyis h felnyitott konzervnyitóval..:D

szerintem menj bele nyugottan a kapcsolatba, és ha eléggé megbízik benned, akkor tovább is menni fog. :)

17/L

2013. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!