Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aggódó anya kérdése komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódó anya kérdése komoly fiatalokhoz?

Figyelt kérdés
Tényleg normális manapság az, hogy egy éppen kibontakozóban lévő kapcsolatban bocsánatos bűn, ha egy lány félrelép egy "kicsit", pl. csókolózik mással? Tényleg normális ez, ahogyan ezt a lányom (21 éves) gondolja? És tényleg nincs "jogom" beleszólni a magánéletébe? Nem ilyennek neveltük, nem ilyen volt! Egyáltalán milyen ma az erkölcsi norma a normálisabb, komolyabb családokban? Csak komoly válaszokat várok.

2013. jún. 11. 19:52
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Szerintem ez nem normális! Ezt szoktuk r*bancnak, k*rvának nevezni. De viszont hidd el, hogy egy fiatal sem szereti, ha a szülei beleszólnak az életébe. Majd tanul a hibáiból, hiszen az okos a másokén, a buta a saját hibáján tanul...
2013. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, továbbra is az a bajom, hogy az első oldalon tettem egy kiegészítést is, ami fontos, mert idegességemben-tehetetlenségemben elírtam a kérdést, és sokat úgy válaszoltak, hogy azt nem olvasták el.
2013. jún. 11. 20:37
 23/24 anonim ***** válasza:
Én figyelembe vettem, úgy írtam a választ, a történetemben én voltam a megcsalt fél.
2013. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Velem megtörtént hasonló eset, ugyanúgy a kapcsolat elején, és megbocsájtottam. De utólag eléggé bánom, mert az egész kapcsolat alatt attól féltem, hogy ismét megteszi ha nem vagyok ott. Meg emiatt az elejétől kezdve úgy éreztem, nekem sokkal fontosabb a kettőnk, mint a fiúnak. Teljesen megértem a lányodat, de nem gondolom, hogy megérné megbocsájtani.
2013. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!