Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a lány akit szeretek?

Figyelt kérdés
Nem volt minden zökkenőmentes mostanában, egy kicsi időre szakítottunk is, most egész jól megvagyunk. Amikor kettesben vagyunk akkor minden jól működik, de amikor hazamegy vagy még messzebbre vidékre, akkor engem teljesen elfelejt. Aztán ha találkozunk minden egész jól működik. Mondjuk az kicsit furcsa, hogy nem mondja, hogy szeretlek a szakítás előtt mindig mondta. Az egész dologban a legbosszantóbb, hogy ugye elvileg egy pár vagyunk és együtt vagyunk, erre mondtam, hogy akkor együtt és, hogy lesz-e a barátnőm? Erre azt mondta, hogy nem tudja. Általában mindenre ezt mondja: "nem tudom". De olyan dolgokra is, hogy szeretsz? Mit gondolsz a kapcsolatunkról? Megpróbálod velem? Mit érzel? Szerintetek ez így normális? Köszönöm a válaszokat. Én 20/F a barátnőm 17/L.

2013. jún. 12. 14:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Apró dolgokon de mindennap kb. Egyszer azt mondta besokallt. De igazából párként viselkedtünk most is, néha még féltékeny is. Mozizunk mwg járubk ide oda. Ha gyengéd vagyok fogadja meg megcsókol aztán ma mondta, hogy de jó lenne összebújni. Igazából azt nem szereti bennem az ő szavaival élva, hogy "hisztizem". Az azt takarja, ha nem tetszik valami akkor nem mondodm ki egyből, hanem magamba tartóm de közben kedvetlen vagyok stb..(ezt elhiszem, hogy idegesítő lehet) próbálok változtatni rajta. Amúgy lehet olyan, hogy kiszeretett belőlem, de "visszaszeret"? Picit hülyén hanzik, de értitek. Amúgy tényleg jól megvagyunk, csak én nagyon meg akarnám beszélni a dolgaink, de ő mondja, hogy inkább legyünk együtt és majd alakul, de én addig nem bírok 100%-ot beletenni a dolgokba ameddig ő megn em erősít teljesen.
2013. jún. 14. 21:05
 12/14 A kérdező kommentje:
Elnézést a sok félregépelésért, felkapcsolom a lámpát.
2013. jún. 14. 21:06
 13/14 anonim ***** válasza:
Köszi :) Jujjj ez kísértetiesen hasonlít a miénkre...pontosan tudom, hogy min mész keresztül, mert most te vagy én ebben a kapcsolatban....jobb lenne, ha elfelejtenéd ezt a lányt...tudom, hogy nagyon nehéz és hogy nagyon szereted, de ő nem így érez...ez tisztán lejön azokból amiket mondasz...mondhatnám azt is, hogy játszik veled és kihasználja, mert tudja, hogy nagyon szereted....azzal, hogy azt mondta, hogy majd lesz valahogy szerintem eléggé azt sugallja, hogy őt nem igazán érdekli, hogy mi lesz...annyira tuti nem szeret, mint te őt, mert akkor nem így fogná fel, hanem tenne ő is a kapcsolatért...nem egyedül kell összetartanod a kapcsolatot, hanem együtt...(tapasztalat :/ ) az, hogy még ezek után is eljártok moziba a te szempontodból nem biztos, hogy a legjobb megoldás, mert igazából benned így táplálja a reményt és te minden egyes alkalommal egyre jobban elhiszed, hogy ezt még rendbe lehet hozni és még jobb is lesz, mint volt...utána meg azt veszed észre, hogy csak hitegetett és faképnél hagyott mihelyst jött valaki akibe beleszeretett ő úgy, ahogy te vagy most belé szerelmes...Nem akarlak bántani ezekkel...tudom, hogy ezt most nehéz olvasnod is...de gondolj csak bele...ezt érdemled? tényleg beéred olyannal, aki nem szeret eléggé? jó neked is vannak hibáid, mint mindenkinek és tök jó, hogy változtatni akarsz rajta...de ezt vajon észreveszi? fogja értékelni? nem fog utána találni vmi más kivetnivalót benned? ezeket érdemes mérlegelned...nagyon fiatal vagy még és aki így tud szeretni az biztosan megtalálja majd a hozzá illő párt akivel ugyanúgy szeretik majd egymást (legalábbis én is ebben reménykedem már mióta....:D de én hiszek benne, úgyh tuti h így lesz ;) az érettségivel kapcsolatban pedig...ha nem vagy megelégedve és úgy érzed, hogy többre vagy képes akkor lépjél még most...tegyél az álmaidért...ne add lejjebb...ha csúszol mondjuk egy évet a tanulmányaiddal emiatt, mert mondjuk javítasz v pótolsz, ahhoz h felvegyenek oda ahova te szeretnéd v azt csináld amit te szeretnél, akkor hidd el, hogy meg fog térülni az az idő...csak merj lépni minden téren :) (megedzett már engem is az élet...tapasztalatból beszélek ;) és egyébként ezzel a volt párkapcsolatommal most már én is úgy vagyok, hogy kellett ez az életemben...mert gyönyörű 1 év volt amit együtt töltöttem vele és boldogok voltunk, de ugyanakkor nagyon sok mindenre megtanított ez az egész...amit majd alkalmazni tudok az igazinál :) úgyhogy fel a fejjel...ez a lány nem neked való...majd találsz nála 100szor jobbat ;) sok sikert :) 22/L (alias 6oska :D )
2013. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves "hatoska" :) Nagyon jó ilyet olvasni. Tényleg reménykedem mindig meg szeretem, de picit úgy érzem, hogy kihasznál... Mégis szeretem. Ha esetleg van kedved akkor beszélgethetnénk levélben, elég tapasztaltnak tűnsz és kedves is vagy. :)
2013. jún. 14. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!