Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit szeretek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koma20 kérdése:

Van egy lány akit szeretek el is mondtam neki de azt mondta: nem kölcsönös, de rá 2 nap és állandóan engem néz rákérdeztem hogy hogy is van ez és azt mondta, hogy nála ez normális. De azóta is néz de nagyon furán Most ilyenkor mi van? És mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A leányzónak most esett le a tantusz.Dobd be magad, és tiéd lesz a nő. Ha nem lépsz elviszik az orrod elől.Az tuti.
2013. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom hogy felkeltetted az érdeklődését!
2013. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Figyeljetek akartam beszelni vele: amugy is arra fele jott amerre en voltam es szoltam neki de mintha eszre se vette volna ment tovabb

Es most???? :D

2013. ápr. 27. 09:03
 4/4 anonim válasza:
Na majdnem három év után kérdezem én. ÖSSZEJÖTT? MI TÖRTÉNT?:D érdekelne
2016. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!