Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán szerelmes vagyok? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy srác akit régebb óta ismerek.Mostanában elég sűrűn találkozunk.Minden alkalommal szerelmet vall,bókol,hogy milyen szép vagyok.Mindig talál vmi indokott,h megérintsen és úgy érzem h érez irántam vmit.De barátnője van akit elmondása szerint nem szeret és elakarja hagyni.Nem tudom,h én mit érzek,de nagyon jól esik ha bókol vagy ha hozzám ér.Féltékeny vagyok ha a barátnőjével beszél telefonon vagy ha hozzá ér egyszerűen utálom.Lehet h úgy beleestem h észre sem vettem???
2012. dec. 2. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem felejtsd el mi lesz ha elhagyja s veled lesz s egy masik lanyal ugy fog viselkedni mint ahogy most te veled/
2012. dec. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bakker...te vagy az bea?
2012. dec. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szerelem ennél azért kicsit több mint amit itt leírtál, szerintem csak élvezed hogy tetszel valakinek. Nem szégyen az de fölösleges többet belelátni :)

Egyébként pedig neked kell tudnod mit érzel mi honnan tudjuk ?:P

2012. dec. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen az , bea vagyok
2012. dec. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!