Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozhat egy ember ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat egy ember ennyire?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Egy hónapja kb megismertem egy fiút,elkezdtünk találkozgatni,randizni és két hete összejöttünk.A fiú nagyon aranyos és barátságos.Tegnap fent voltam én és az egyik legjobb barátja nála,filmeztünk.Amikor a barátom lement az üzletbe hogy hozzon egy kis popcornt beszélgettünk a barátjával és mondta hogy mióta megismert engem mennyire megváltozott.Kérdeztem mókásan hogy mennyivel lett rosszabb?Erre mondja hogy ezelőtt milyen vad bulijaik voltak,szétcsapták magukat minden hétvégén meg hogy milyen dolgokba keveredtek.Nagyon meglepődtem mert erről nekem a barátom semmit nem mesélt.Szerintetek valóban megváltozott?Lehet hogy ez csak egy "szerep" a kedvemért?Lehetséges hogy ez csak ideiglenes és pár hónap múlva megint elkezd keményen bulizni és hülyeségeket csinálni?

2013. jún. 16. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Megváltozhat. Az ilyen élet egyébként is csak pótlása, lehet, hogy esetében a párkapcsolaté volt.


Ha még a haverja is azt mondja, megváltozott, akkor ez nem elég? Nem feltétlen hazudik, lehet, hogy csak nem akart elriasztani és később majd elmondja.

2013. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ember mindig tud változni ha van kiért.
2013. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy szerep lenne. De az lehet hogy később visszatér a régi életmódjához. Szerintem ne gondolkodj ezen, élvezf hogy ilyen aranyos és rendes a barátod, aztán majd ha el kezd zülleni majd kidobod. Addig meg élvezd a kapcsolatotokat!:)
2013. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!