Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csúnya ember már nem is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya ember már nem is lehet boldog és magányosan éli le az életét?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam sokszor a csajozással de sose jött össze semmi és már feladtam de viszont így felemészt a magány!!Nem tudom mit tegyek!!26/F

2013. jún. 19. 18:57
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. 6 évig voltunk együtt. Már a menyasszonya voltam. Ma pedig már hallani sem akar rólam.

Kedves 4. válaszoló kívánom sose tudd meg melyik a nagyobb fájdalom!! Volt részem ebben is-abban is. Néha azt kivánom bár soha ne is lett volna senkim, akkor legalább a szíve egészben lenne és nem lennék ilyen megkeseredett borulátó. Az is nagy fájdalom valóban, ha nem kellesz senkinek de amikor az a személyt aki a mindened volt padlóra küld..az K.O

Bárcsak soha többé ne is lenne senkim!! Ezerszer inkább kivánkozom valaki után, mint hogy sorozatban csalódjak az életet pokolnak tartsam amiben szörnyetegek élnek.

2013. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésre válaszolva: nem a csúnya, hanem a lúzer éli le magányosan az életét.

Szánalmas vagy.

Felnőtt férfi létedre reggeltől estig a rondaságodon agyalsz, egy értelmes gondolatod nincs.

hát semmilyen értéked nincs te nyomoronc, semmihez sem értesz, nyávogni tudsz csak.


Ami miatt nem lesz nőd soha az nem a külsőd, hanem a rinyáló hisztid te pi#a.

2013. jún. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
0%

heti 2-3 kérdést felteszel ugyanerről, eddig nem írtam, de most volt elég belőled.


szedd össze magad, férfi létedre ez hihetetlenül nagy szégyen, amit itt művelsz.

2013. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
0%

amit a nők éreznek rajtad, az a lúzer szag, amit idáig érzek.

egy erőlködő,önsajnáltató,férfiatlan kis ge#i vagy, akinek az agya a külsőségeken túl nem fog fel mást.

Embereknek komoly betegségekkel, szegénységgel, igazi problémákkal kell együtt élniük, te egy szégyene vagy az emberiségnek. húzd le magad a retyón, jó?


én lány vagyok, elég sok problémával, de életemben nem hisztiztem annyit mint te itt az elmúlt pár hónapban.

2013. jún. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
84%

"én lány vagyok, elég sok problémával, de életemben nem hisztiztem annyit mint te itt az elmúlt pár hónapban."

Mert valszeg nincs olyan dolog az életedben, amiről nem te tehetsz, és megakadályozná, h boldog legyél. Ti lányok sose fogjátok megérteni, milyen az, amikor vki a külseje miatt nem kell senkinek.

2013. jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
Hogyne értenénk, vannak ronda lányok is!! Tudod épp a napokban beszélgettem egy barátnőmmel és ugyanazt adta elő mint itt a kérdező. Pedig szerintem nem is ronda. Igazából ahogy előttem irták sosem kizárólag a külsővel van a baj. Sok ronda ismerősöm van de csak az van egyedül akivel egyéb gondok is vannak.
2013. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
Esetleg küldhetnél egy képet és megmondanánk min lehetne változtatni. Ha utána sem megy akkor máshol kell keresgélni a hibát..
2013. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
Vannak ronda lányok is, de nekik lehet pasijuk, mert mi férfiak nemcsak a külsőt nézzük. Ha egy lány nem talál párt, az nem azért van, mert csúnya, hanem mert túl válogatós, és csak a legjóképűbb fiúk kellenének neki.
2013. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
37%

"Mert valszeg nincs olyan dolog az életedben, amiről nem te tehetsz, és megakadályozná, h boldog legyél. Ti lányok sose fogjátok megérteni, milyen az, amikor vki a külseje miatt nem kell senkinek."


ELÉG volt belőled.

Problémája MINDENKINEK van, nem csak neked. Tenni kéne ellene, nem nyávogni reggeltől estig mint egy kislány.

Ha nincs nőd, hát akkor nincs. Így jártál.

Fogadd el, vagy öld meg magad.


"Ti lányok sose fogjátok megérteni, milyen az, amikor vki a külseje miatt nem kell senkinek"

blablablabla.

és azok, akik génhibával születnek, vagy egyéb betegségekkel?

Szánalmas vagy.

Soha senki nem fog sajnálni azért mert ronda vagy.

Soha SENKI. Ebbe vagy belenyugszol és megpróbálsz normális életet élni, vagy megölöd magad.

Ez a két út van. válassz.

2013. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
Akik génhibával v egyéb betegségekkel születtek, azok a lányok is találhatnak párt maguknak, mivel a fiúk nem annyira felszínesek, mint a lányok. Te gondolom nem találsz, ilyen stílussal.
2013. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!