Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, szerintetek is jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek is jól választottam? Jó pasi? Szegényt agyongyötörte az előző barátnője.

Figyelt kérdés

19 éves,sötét szemöldökű és sötét hajú, májusi pasi


Szerintetek is jól néz ki? Most ismertem meg, találkoztunk de még nem tudom mi lesz.


Aki tudna mondani véleményt, írjon rám privátban és küldök linket. :)


Előre is köszi a segítséget. :)



2013. jún. 19. 20:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

mész a pcsába..


tegnap is volt két kérdés ahol ez volt (privátban küldök képet) azóta se kaptam..


az megint más dolog, hog nem érdekel a pasid, de ez már nem poén srácok

2013. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem, én vagyok inkább aki nem tud dönteni, mert tetszik is de nem is. :(
2013. jún. 19. 21:01
 13/21 anonim ***** válasza:
49%

7 gratulálok értelmi szinted nem haladja meg egy majomét...

nem azt mondtam hogy nem személyiségsértés hanem azt hogy oda van írva hogy küld képet. most komolyan ennyire szerencsétlen vagy... ásd el magad

2013. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Mi döntsünk helyetted? Mi nem tudonk róla semmit a leírt külső jegyeken kívül.
2013. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
májusi pasi aranyat ér! :D
2013. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Sajnos a találkozónk nem telt felhőtlenül amúgy, folyton az előző barátnőjét emlegette, és bennem is őt kereste. Pedig tényleg nagyon helyes és jó pasi szerintem. De szerintem még mindig az exébe szerelmes nagyon, szerintem ha bele is kezdenénk kapcsolatba, le se feküdne velem, mert úgy nem lehet, hogy másba szerelmes fullosan. Nem tud megszabadulni az exétől :( ÉS ebbe én sem tudok segíteni. Ahogy kivettem a szavaiból, az exe volt neki élete nagy szerelme :( és sztem még mindig az
2013. jún. 19. 21:27
 17/21 anonim ***** válasza:

Ez esetben lehet,hogy nem kellene pótléknak lenned.

A másik kérdésedhez:zsánereim a sötét hajú és szemű fiúk,így valószínűleg jó pasinak tartanám.

2013. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A képek alapján,amiket küldtél,szerintem jó pasi,bejön,de ezt sejtettem,hogy a zsánerem lesz! :-)))

Ettől függetlenül én nem javaslom Neked,hogy második legyél,hogy egy emlékkel versenyezz.

2013. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
májusi pasi = májusban született
2013. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet megítélem szívesen :)
2013. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!