Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet idővel begyógyíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet idővel begyógyítani a sebeidet egy megcsalás után?

Figyelt kérdés
Még mindig együtt vagyok szerelmemmel.A mi helyzetünk kissé bonyolult,ugyanis egy távkapcsolatban elég nehéz helyt állni.Ahhoz képest szerintem jól bírjuk,csak voltak olyan dolgai az első fél évben amik még mindig sziklaként nyomják a szívemet,csak lassan feledésbe merült a ma estéig.Nagyon szeret és én is őt,csak hát volt 2 barátnője,és a mi kapcsolatunk közben jött velük össze.Elítélendő,tudom,de mit tehet az ember ha olyas valaki teszi ezt vele,akitől egyszerűen nem tud elszakadni.Én akkor nagyot csalódtam a páromban,de aztán legvégül nálam "horgonyozott le".A háttere valószínűleg a bizalmatlanság és a tehetetlenség volt szerintem,habár nem is értem miért,hiszen mindíg próbáltam a legmegértőbb lenni vele.Már több mint 2éve együtt vagyunk,minden rendben van közöttünk,de ma este felhozta ezt a múltbéli ügyet,amitől megint belefájdult a szívem.Kérdezte mivel tehetné jová és én nem igazán tudtam rá mit mondani,ezért tőletek is megkérdezem: Mivel lehet az ilyesmit jóvá tenni?Hogyan gyógyítható be egy ilyen seb?

2013. jún. 24. 23:52
 1/3 anonim válasza:
0%
Fenistil gél
2013. jún. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
annyira fáj :'( valaki élt már át ilyesmit?
2013. jún. 25. 00:43
 3/3 Serious07 válasza:

Kedves kérdező én is éltem már át ilyet csak mi nem bírtuk tovább s távollétet. Meg akármikor felkerült az h megyek hozzá valami mindig közbejött. Egyszer jegy megvétele után monda h nem jó az időpont.. De nem magamról meselnék neked. Az ilyet nagyon nehéz jóvá tenni mert nem tudhatod mikor fogja megint megtenni a hátad mögött.. Tudod mi az a mondás" amiről nem tud az nem fáj neki.."

De ha nagyon ki akarná javítani a hibáját vedd rá h költözzön hozzád vagy találkozzatok a mostaninál is többször. Várom a véleményed

Ti mennyik is vagytok?

21F

2013. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!