Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne erre a reakciótok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne erre a reakciótok lányok? Véleményt várok.

Figyelt kérdés

Osztálytársam vagy, én hazakísérlek, messzebb laksz, de a városban és elköszönéskor én a fiú egy szájrapuszit próbálok adni. (Tudjuk, hogy alakul a dolog és ez a srác első próbálkozása.)


a) Kihajolsz és arcra puszi lesz,

b) Viszonzod a szájrapuszit,

c) Egyszerűen eltolod magadtól, hogy még ne.



2013. jún. 24. 23:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a
2013. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet eldönteni, nyilván függ attól is, hogy tetszik-e nekem a srác.
2013. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A vagy B. Attól függ, hogy mit érzek a srác iránt. :)
2013. jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy előtte flörtöltem-e az illetővel, mert ha nem akkor eltolom és közlöm vele a tényeket. Vagy eleve nem ahgyom magam hazakisértetni....
2013. jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bejössz neki tegyük fel.
2013. jún. 24. 23:56
 6/15 anonim ***** válasza:
Apád gazdag?
2013. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, hahaha :D
2013. jún. 24. 23:58
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha szájrapuszit akar adni, nyilván bejövök neki, a kérdés, h nekem bejön-e ő? Tudom, csak elírtad :)

Hát ha tetszik és már flörtöltem vele, akkor talán...de lehet, h nagy döbbenetemben elhúzódnék :D

2013. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hát bejön nekem akkor a B, de mondjuk lehet, hogy annyira meglepődök, hogy még ha nem is jön be, akk se húzódom el, mert egyszerűen sokkot kapok, hogy bejövök neki, de én meg csak barátként gondolok rá. bár mondjuk a barát vagy csak szimpla otárs nem fog hazakísérni szerintem. szóval lehet, hogy annyira nem lepődök meg. viszont ha a csaj az A-t választja, még akk is lehet esélyed, csak lehet, hogy számára korai. de ha csak barátként tekint rád, akk tuti, hogy mondaná, még akk is ha esetleg véletlenül hagyja, hogy szájrapuszit adj neki. viszont nem akarok ünneprontó lenni, de otárssal nem jó kikezdeni, mert utána meg ha szakítotok nagyon kínos lesz számotokra. viszont ha én lennék a lány helyében és bejönnél nekem, akk először én még az A-t választanám. a C-t tuti nem, mert nem akarnám megbántani. viszont az A utána én is megpuszilnám. és mondanám, hogy számomra még a szájra puszi túl korai.
2013. jún. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

B

:-)

2013. jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!