Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb baratomba, mit tegyek? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

16 evesek vagyunk es 8 eve legjobb baratok, en mar egyszer (1 eve) bevallottam neki mit erzek de o azt mondta hogy legyunk csak baratok, nem akarta veszelyeztetni a baratsagunkat.

En azt hittem mar nem szeretem de ugy tunik tevedtem. Halalosan szerelmes vagyok bele! Szeretnem megolelni, megcsokolni de nem tehetem...

Tudunk mindent egymasrol es mostanaban azt vettem eszre hogy sokat olelget (foleg ha reszeg) es foleg akkor olel meg ha mas velunk egyidos fiu is ott van.

Most mit tegyek?

Meg valami, en lany, o fiu, es most nagyon nem talalkozunk mert sokat bulizik a barati tarsasagunkban de en most nem akarok eljarni mert visszautasitottam egy kozos baratunkat es nem akarok a sracnak szivfajdalmat okozni azzal, hogy latnia kell... meg sirtam is mikor nemet mondtam neki mert kedvelem mint baratot es sz*r erzes volt visszautasitani ot..

Mindegy, a lenyeg, most mi legyen?

UI: bocsi a regenyert es az irasmodert telorol vagyok, es bocs hogy ilyenkor irtam de ezt ki kellett adnom magambol, (nem tudtam aludni se emiatt) mert nincs akinek elmondhatnam...



2013. júl. 2. 00:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tudom en is mondtam nekik.. hat remelem is h forul majd a kocka :)
2013. júl. 2. 00:27
 12/13 anonim ***** válasza:
A palacsinta amit írtam priviben jó ötlet. ;) Egy próbát megér mindenképp.
2013. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Amugy tök egyértelmű azt mindtad h leginkáb akkor ölelget ha van ott más fiu is és aki idősebb ,ergo ezzel azt akarja sugallni a harmadik félnek hogy 'ő az enyém ne próbálkozz' szóval szerintem ha nem is szerelmes beléd de érdekled őt mert nem szeretné ha más közeledne feléd..

Bár lehet hogy hülyeség de szerintem így van...

2013. júl. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!