Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan döntsek? Már egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek? Már egy éve együtt vagyok egy sráccal, de feltűnt egy másik srác.

Figyelt kérdés
A barátommal egy éve együtt vagyok, nagyon szeretem, többször voltunk már együtt (sex) és a család is nagyon jóban van vele. De bökkenő hogy 5 évvel idősebb és most feltűnt ez a srác, táborban nagyon jól összebarátkoztunk, kiderült mennyi közös hobbink/vonásunk van és emellett nagyon jókat tudok vele beszélgetni/énekelni. Felőle is érzem a vonzalmat, az ágyában aludtunk többször a tábor alatt és kereste a társaságomat, és nagy előnye, hogy korombeli (talán fél év a különbség). De egy év azért hosszú ahhoz, hogy csak egyszerűen dobjam, pláne hogy a családommal is jóban van. Segítsetek! Tanácsokat kérek (16L)

2013. júl. 4. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem hosszútávon mégis csak jobb lenne az a fél év korkülönbség..:) 1 év amúgy nem olyan sok, mint amennyinek gondolod...Inkább egy évet dobj a kukába, mint 10 évet ( persze ez nem fordul elő a te korodban, de később már igen ).Döntsél úgy, ahogy a szíved jónak látja és ne úgy, ahogy mi gondoljuk...Te tudod, hogy neked mi a jó :).
2013. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Ha szerelmes lennél a barátodba, fel se merülne benned a szakítás. Ne azért akarj vele maradni, mert jóban van a családoddal.
2013. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem csak fellangolas. de ha eszedbe jut ilyen, meg egy agyba alszol egy masik csavoval, akk jobban jarna a jelenlegi baratod, ha egy ilyen lany szakitana vele.. kb megcsaltad..
2013. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megcsalásnak nem nevezném délután átmentünk a fiúszobába és ott mellé feküdtem és elaludtunk mindketten, a másik alkalomkor meg filmet néztünk de mindketten bealudtunk.
2013. júl. 4. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is volt már ilyen, de szerintem ez csak fellángolás, érdeklődés az új felé, ha szereted párod vele maradsz. Én így tettem és nagyon nem bántam meg. Arról a srácról, aki nagyon tetszett, meg " passzoltunk" később kiderült, hogy marhára nem... lusta, ellébecolja az életét stb...

2013. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha két fiú közt kell döntened, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, fel sem merül egy úgymond "csere".
2013. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!