Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Engem miert nem hivott el, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miert nem hivott el, ha en vagyok neki a legfontosabb az eleteben?

Figyelt kérdés

Baratom haza allitott egy nap a munkabol, vidaman..

Es azt mondta hogy o es par baratnoje, es haverja elmennek egyutt szorakozni. Nincs ezzel semmibaj.. de engem miert nem hivott el, ha en vagyok a legfontosabb neki az eleteben?Ez nem mehet igy, hogy o mellettem eljar szorakozni,es en csak otthon ulok es varom, begubozva a lakasba mint egy nagymama... En is elszeretnek menni szorakozni, o miatta barataim, baratnoim sem lehetnek.



2013. júl. 5. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem lehetnek barátaid?? Ha nem lehetnek barátaid, és csak otthon ülhetsz, akkor úgy hagyd ott, mint a szél...
2013. júl. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg, hogy miért nem hív el?
2013. júl. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Megkerdeztem, azt mondta meg abba a napba hogy, nekem nem tetszik ugysem a buli.. nah de kerem.. 21 eves vagyok.

21 eves koraban ki nem szeretne szorakozni? mikor megkerdeztem hogy mehetek? ha akarsz.. es akkor bele gondoltam par dologba, ami illuzio rombolo volt szamomra.

Eddig ugy volt hogy 4-en mentunk volna, de mar 15-en mennek..

2013. júl. 5. 07:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd, hanem mondjad, hogy szeretnél te is menni, szóval mész :)
2013. júl. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
most tudtam meg az iment hogy a csaj akit utalok jonni fog.. szovjetpaintball jatekra megyunk.. es allitolag fajdalmas lila foltokat okoz. :D a csaj azert utalom mert ra szallt az, en pasimra amig az ove kinnt vikt egy hetig hollandiaba...
2013. júl. 5. 09:01
 6/9 anonim ***** válasza:
erre mégis mit lehet írni? amíg sz*ar van, veréb is lesz...
2013. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
engem soha nem visz a pasim sehova ha a haverjaival megy, és akk se ha a haverok csajai ott vannak. lassan 2 éve vagyunk együtt..
2013. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha elmennél te is paintballozni, akkor lődd agyon azt a csajt :P
2013. júl. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
gondoltam ra, hogy csak a csajt ,celoznam meg :D
2013. júl. 5. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!