Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hozzátok tudatára a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TSkull kérdése:

Hogyan hozzátok tudatára a párotoknak, ha valami nagyon zavar?

Figyelt kérdés

A 'mi' kapcsolatunkban jelen van egy 3-ik személy is, akivel gondolom a barátnőm nem lép félre, de nagyon nem érti meg, hogy engem ŐRÜLETESEN zavar. Tisztában van vele, viszont nem hajlandó változtatni rajta, olyan is volt, hogy a tudtom nélkül volt vele. Kismillószor veszekedtünk már emiatt. Próbáltam először szépen, utána kiabálással, majd üvöltéssel, következett a kétségbeesett kérés, majd ismét üvöltés butorkaratéval megspékelve (bevertem a szekrényajtót), volt, hogy szó nélkül elmentem és csak nagyon későn jöttem haza. Egyik sem használt.Tanácstalan vagyok. Válaszút elé is állítottam, vagy ő, vagy én, és úgy tűnik az ilyen kirohanásoknak van is haszna kb. 2 vagy több hétig, de utána mintha minden visszaállna. Nem vagyok képes faképnél hagyni, 5 éve vagyunk együtt, és nagyon szeretem, de egyszerűen ezt nem bírom idegekkel. Kíváncsi vagyok más is van-e így.


22/F



2013. júl. 5. 11:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátnöd nem tehet arról ha a srác szerelmes belé, ezért nem öt kéne bántani.

Amúgy megértelek,hogy zavar, engem is zavarna, de ha a barátnöd részéröl csak baráti a dolog, akkor nem korlátozhatod be. El kell fogadnod.

2013. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát nem irigylésre méltó helyzet, de ezek a kirohanásaid sem tesznek jót, főleg Neked, mer ezzel csak magadnak okozol gondod, ártasz. Próbáld meg ne felhúzni ezen magad.

Akkor viszont fura, h ha másfél évvel később került a srác a képebe. Tán valami hiányzott/ik a bnődnek, erről is beszéltetek?

Bár nekem még akkor is fura, ha szeret, mér nem beszél Veled, ha gond van, mér máshol keresi, mér nem megoldani akarja mér menekül?..

Szerintem nem kellett volna hagyni, h idáig fajuljon a dolog, s ennyi ideje/ig.

Az szerintem még okés lenne, ha már régebb óta ismerné, de így és írod, h miket ír bnődnek, szal fura nagyon.

Az rendben, ha megbízol benne, s nem szabályozzátok egymást, ezzel visszaélni nem szabad.

Amúgy beszéltetek arról mi az, ami miatt így lett?

2013. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én megértem, hogy féltékeny vagy. Nem könnyű helyzet. Azért a barátnőd is lehetne megértőbb veled, de nekem úgy tűnik, itt csak az a fontos, hogy neki jó legyen.


Egy talán nem annyira szokványos megoldást javasolnék neked: ismerkedj meg a sráccal! Legyél vele rendes. Akkor láthatnád, kell-e tartanod tőle vagy sem. Ha pedig véletlenül összebarátkoznátok, akkor a srácnak nem lenne pofája hozzá, hogy a haverja barátnőjével kavarjon.


24/N

2013. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a lányt is meg kellene hallgatni, de sajnos ez lehetetlen. Ha csak barátság van köztük, legalábbis a lány részéröl, akkor nincs miröl beszélni. Miért kellene felrúgni a barátságot, csak azért mert a barátja féltékeny.

De persze ez csak az én véleményem:)

2013. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Volt egy időszak, amikor nem nagyon lehetett velem beszélni (nem a dühkitöréseim miatt), mert a szüleim válófélben voltak. Én menekültem otthonról, és persze nála leltem menedékre, viszont nem vagyok egy nagy kibeszélős-típus, így próbáltam elválasztani az otthoni problémákat az együttléttől, és inkább befele fordultam. Viszont olyan kérdésekkel bombázott, hogy mi lesz velünk, ha szétmennek a szüleim, mihez fogunk kezdeni, amire úgy vélem nincs kielégítő válasz, és ez volt az a lehetőség, amire még csak gondolni sem mertem. Azután jött a krach, ugyanis nem beszéltem róla (mármint a szüleim helyzetéről), és ő mindaddig ette magát, ami ahhoz vezetett, hogy 6 hónapig nem volt hajlandó le sem feküdni velem, és akkor volt egy olyan időszak, hogy mivel velem erről nem lehetett beszélni, ezt a bizonyos valakit hívta segítségül, és kezdett el hazudozni róla. Na akkor és ott éreztem, hogy megteltem velük végleg, azóta minden apró mozzanat ezen harmadik személy fele engem mélyen érint, amit már nem igazán tudok elviselni, főleg ilyen otthoni helyzet mellett.
2013. júl. 5. 18:16
 16/16 anonim ***** válasza:
Muszáj lenne beszélned a barátnőddel, akár lelkizős vagy, akár nem. Megértem, hogy a szüleid válása is megvisel, és most még ez is. De nem lehet rajta csodálkozni, hogy a barátnődnek is sok ez, pláne ha nem is beszélgetsz vele. Úgyhogy üljetek le, és beszéljétek meg egymással őszintén, emberhez méltóan, hogy mi legyen.
2013. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!